www.sudzibas.lv NS King Zābaki saplīst pēc 1 valkāšanas reizes

NS King t/c Alfa - Zābaki saplīst pēc 1 valkāšanas reizes

Stāsts ir par zābakiem. Šosezon aktuālajiem - gumijniekiem. Cena Ls 16.95. Protams, var teikt - lēti un ko tad par tādu naudu varēja gaidīt, bet fakts ir tāds, ka zābaki saplīsa pēc vienas (!!!) uzvilkšanas reizes. Zābaki, kuriem tāpat kā citām precēm pēc likuma vajadzētu būt divu gadu garantijai.

Čeks rāda, ka tie nopirkti 26.februārī pulksten 18:15. Jau 1.martā ap to pašu laiku, pilnīgi nešaubīdamās par to, ka tik redzams brāķa zābaks man tiks samainīts, devos uz iepriekšnosaukto veikalu. Bet te man nācās iepauzēt...
"Mēs zābakus samainīt nevaram."
Sapratu, ka tas nav pārdevējas viedoklis, jo ne jau viņas nosaka veikala (firmas) politiku. Jautāju, ko tad es ar tiem zābakiem vēl varētu darīt, jo, ja nemaina tāpēc, ka nav pret ko, tad varbūt naudu atpakaļ var dabūt.
"Nē." Pretenzijas pieteikumu rakstīt arī neesot jēgas - to man pateica pēc sazināšanās ar veikala vadību.

Stāvēju pie letes absolūtā šokā. Ne jau dēļ tiem 17 latiem, bet dēļ tā, ka tā vienkārši var ņemt un uzkakāt uz pieres! Dēļ bezpalīdzības un neaizsargātības. Tas ir kā - es atnācu uz NS King'u noliku 17 latus un aizgāju?!!! Un tad sekoja pats labākais - zābaki esot nepareizi valkāti. Kā tas ir?! Es esmu iegādājusies zābaku, kam izrādījies ir defekts, bet te mani vistiešākajā veidā nepamatoti apvaino? Par ko?! Un kā tas ir, nepareizi valkāti, lūdzu precizēt. Iespējams, ar otru kāju pret papēdi atspiežot zābakus mēģināts novilkt. Bet bojājums ir zābaka ārmalā un lōģiski domājot, to vienkārši nav iespējams tīšām tur dabūt tādā veidā!

Pretenzijas pieteikumu tomēr uzrakstīju. Kaut vai dēļ tā iemesla, lai kaut kur dokumentējas, ka zābakos bojājums bijis jau 2 dienas pēc nopirkšanas. Esmu jau saņēmusi atbildi. (Pagaidām nerakstisku.) ATTEIKT. Mutiski izskanēja arī ierosinājums gumijnieku pie viņiem salabot, t.i., salīmēt. Bet, kā zināms, gumijas zābakiem, ar kuriem tomēr paredzēts staigāt vairāk vai mazāk mitrā laikā, zoli NELĪMĒ, bet piekausē (valcē).

Tā arī nesaprotu - brīnīties, vai ne par to, ka konkurences apstākļos kas tāds vispār iespējams. Palasot sūdzības šeit, nākas secināt, ka tas ir NS King darbības stils. Nu, nekas - pirmā un pēdējā reize, kad iepērkos šajā veikalā. Lai mana pieredze Jums noder un dara piesardzīgus!

K ksenija 13.03.2010

es arii esmu iegraabuses:(

Z zanna 13.03.2010

nezinu, man krievu puķaini zābaki, nekāda vaina

Z zanna 13.03.2010

un ne jau pa 17 00 ls, bet 7ls!

E Eseseseseseses 13.03.2010

nu bet protams, ka vainiigaa firma teiks 'nee, neko nemainiisim un naudu neatgrieziisim', lai gan pec likuma viniem tas ir jaadara. ieteiktu nepaslinkot un giezties pateretaju aizsardzibas biroja arii taadas nieciigas summas delj, saprotu, klapatas baigaas, bet principa peec - buutiibaa vinji tev ir NOZAGUSI 17, - latus; ja tu vinju veikalaa panemtu gumijniekus par saadu summu nesamaksaajot, tad tagad drosi vien nevis internetaa rakstiitu, bet policijaa iesniegumu parakstiitu. un veikala atruna ir stulba - kaa tu tos zaabakus nepareizi valkaaji - tu staigaat pareizi neproti vai kaa?

P pufa 14.03.2010

tu samaksāji turpat 17 ls un saki, ka lēti?! par gumijniekiekiem?! es par gumijniekiem vairāk kā 10 ls netaisos maksāt, pat tad vēl padomātu. un iesaku iet līdz galam! veikalā bija jāpieņem zābaki un viņiem pašiem par saviem līdzēkļiem jāveic ekspertīze, lai noteiktu- ražotāja brāķis vai tavas valkāšanas neprasmes cēlonis.veikals pats nekādu slēdzienu nevar dot, tikai un vienīgi neatkarīga ekspertīze.man viena kolēģe jau pusotru gadu cīnās arī Alfas veikaliņu City Bag, ķur "krutās" somas tirgo par vēl krutākām cenām, kurām pēc pāris dienu lietošanas visi abažūri birst nost. panāca, ka veikala saimnieks Maksims dabūs atmaksāt 100% somas cenu plus vēl ekspertīzi. ja kolēģe nebūtu nesusi somu pati uz ekspertīzi, bet likusi to darīt firmai, viss būtu bijis ātrāk atrisināts, bet nu ir sanācis kā sanācis, galvenais, ka dabūs visu naudu atpakaļ. Sabīne, nepadodies! zini savas tiesības! ja neesi pārliecināta, kā rīkoties, pakonsultējies Eiropas patērētāju tiesību aizstāvju centrā, tas ir tur pat, kur mūsējie, tikai citā kabinetā un ejot pie viņiem arī mūsējie būs aktīvāki...

K ksenija-pufai 14.03.2010

hmmm...varbuu izstaastiisi, kur var iegaadaaties pieauguso gumijas zaabakus pa 10ls????????:D
protams, tik nesaki centraaltirguu!:)

P pufa 14.03.2010

depo un rimi bija normāli, gan krāsas, gan kvalitātes ziņā, vēl izšķīduši nav.