www.sudzibas.lv NS King Slikta apavu kvalitate

NS King t/c Alfa - Slikta apavu kvalitate

Nopirkam bernu zandales pa 15 euro, pec 3 menesiem atlimejusies zole abiem zandalem! prasijam naudu atpakalj jo atcerejamies ka bij pirkti viriesu apavi mustang un no viniem saucama ada gaja nost(nesaglabajam ceku) un lidz tam bij vienas zandales kuri isa laika atlimejas. uzrakstijam iesniegumu ka gribam atpakal naudu.Atnaca vestule ka bojajums radies mehaniska speka iedarbibas (valkasanas) rezulta. Razosanas defekti apaviem netika konstateti! pamatojoties uz ieprieks mineto, informejam, ka nepiekritam apmierinat Jusu prasibu. Ja velaties, piedavajam Jums veikts apavu remontu uz uznemuma rekinagarantejot, ka apavu kvalitati tas nemazinas. piedavaja vel ekspertizi no 30 euro lidz 50 euro. Neskaidribu gadijuma var sazinaties ar strukturuvienibas vaditaju Daci Krēķi! T67791184 veselu menesi nevareju sazvanit to numuru!veikal pateica ka vina uz kaut kadam sapulcem! prasiju kurs vinu aizvieto? atbildi nedabuju!zandalem svaka lime!vel atceros kad pirku zandales bij cilveki pie kases kuriem ari bij problema ar apaviem un garantiju, sejas pircejiem gan nebij apmierinatas.ceku saglabasana tas tik puse no garantijas!musu gimene un radi (ka izradas viniem ari bij problemas ar apaviem no ta viekala), vairs neiesim taja veikala!

O

J jaunnais 20.01.2015

es iešu, jo man veicās šajā veikalā