www.sudzibas.lv NS King Slikts veikals/ Sliktas preces

NS King - Slikts veikals/ Sliktas preces

Biju nopircis vīriešu apavus t/c „OLIMPIJA”, veikalā „NS King” 24.08.2011 šas. Nr. 5175585, un 19.09.2011 gadā aiznesu atpakaļ ar salauzto uz pusēm zole, forši apavi, pat mēnesis nav pagājis. Un vel skatoties uz to, ka visu dienas laiku braukāju ar privātu mašīnu ar kājām pat nestaigāju nevaira, ka 200 metrus diena, ko tad teikt ja cilvēks nesīs tos apavus katru dienu pa ielām? Uz cik pietiks??? Atsūtīja man „NS King” atbildi, kuru pārrakstīja Pārdošanas vadītāja „cienīta” Marita Kivleniece, citējot ... Saskaņā ar Jūsu iesniegumu, kurā izteicāt neapmierinātību par apaviem, kods: 751119, nopirktiem 2011. gada 24. aprīlī “NS King” veikalā t/c „Olympia”. Atsakām Jūsu prasībai, jo uzskatām, ka apaviem nav ražošanas defekta... viņa pat mēnesi kad bija pārdotas apavi sajauca.
Gadā sakumā sievai bija tāda paša problēma ar to veikalu, viņai bija pateikts ... „kundze Jūs pa daudz staigājat”... un tas pēc 9 lietošanas dienam????

D

J JELENA 26.09.2011

Pilnigi tam piekritu, tik tiešam ļoti slikta kvalitāte!!!

T Toma 26.09.2011

ns kingam nevis slika kvalitāte bet kvalitātes vispar nav, viņi pat to vardu kvalitāte nezin, attieksme pret klientiem šausmīga. Vispirms labi padomājat pirms kaut ko nopirksiet tajā miskaste!!!

T Točno 26.09.2011

Kinga apavi ir domāti vienīgi izvadīšanai pēdējā gaitā!

A Anete 26.09.2011

Pilnīgi piekrītu par slikto kvalitāti, jo kad es nopirku zābakus pr 53.95 man pie ravējslēdža parādījās caurums pirmajās 20 stundās.Un tā pat prasību atteica.Es aiznesu pie apavu meistara un paprasīju ir mana vaina vai nē, viņš pateica ka ar tādiem defektiem pie viņaa daudzi veikali ved labot lai varētu pēc tam pārdot.Jo tas ir ražotāja defekts.Ļoti slikta apavu kvalitāte!!!

D Dainis 28.09.2011

Piekritu pilnīgi, SUDIGAKAIS apavu veikals, neciena savus klientus vispar, attieksme ļoti slikta, apavi tik tiešam pedejam ceļam dzīve.

G Galina 28.09.2011

Uvazajemije NIKOGDA nepokupaite obuv v etom magaine, razvalitsa za mesjac akkuratnoi noski, ih garantija polnaja chush, budut Vam pudrit mozgi do poslednego, smelo obrashaites v obshestvo po provam potrebitelei nestesnjaites, podrugomu deneg nevernjote.

K Kurpe 30.09.2011

Eu, nu es nezinu, kā citiem, bet man atkal visi apavi no NS Kinga ir ļoti labi!
Esmu pirkusi divreiz laiviņas, vienreiz slēgtas kurpes ar šņorēm.
Neraugoties uz to, ka visām ir ļoti augsti papēži, staigāt ērti un nekas nav saplīsis.
Izņemot papēžus, kuri nodilst. Staigāju tiešām daudz un mūžīgi kavēju, skriet arī sanāk :D
Visas kurpes ir ar zīmolu "CARA". Zābakus vai kādus citus apavus gan neesmu tur pirkusi.
Varbūt man vienkārši ir noveicies.

A andris 02.10.2011

Nu es jau kaut kādus divus gadus vismaz neesmu pircis apavus šajā jaukajā veikalā, nesaprotu tos pilsoņus, kas joprojām tur iepērkās, 90 % brāķu pa kuriem naudu atpakaļ neatgriež tikai pasaka ka pats vainīgs

G gusts 02.10.2011

Ļoti daudz negatīvas atsauksmes par šo veikalu, bet man laikam paveicās - nopirku mazajai (3g.) ādas botiņas - smukas, ne dārgas un nekādas vainas! Tātad, izņēmumi gadās :)

L Laila 07.10.2011

es vispār brīnos ka šajā veikala vēl ir apmeklētāji. Man mokasīnus (dārgus) viņi 3 mēnešu laikā laboja 3x. Nepiekrita samainīt vai atdot naudu. Tur man gara epopeja bija. Izlēmu, ka nav ko nervus bojāt - lai tad labo. Diez pašiem viņiem neaizcērtas elpa, kad redz, ka jau vairākas reizes īsā laika periodā tiek nesti atpakaļ vieni un tie paši apavi uz labošanu. Es nevienam neiesaku šo veikalu un arī pati tajā vairs iekšā neeju. Tur nav apavu, kas būtu piemēroti ikdienas staigāšanai. Pat ne pārdienu staigāšanai. Vēeeeee...

S Sandra 10.12.2011

Valkāt apavus vajag pareizi, kopt tos vajag.Ko ta Jūs domājat, nopērkat, novalkājat, un tad sakāt ka slikta kvalitāte.Man pret NS KING nekas slikts nav. Apavus tur pērku, un viss ir kārtībā.Es par NS KING!!! Apavi tur ir tiešām forši un neklausaties ko viņi par NS KING ko sliktu saka. NS KING man patīk un arī iesaku saviem draugiem.