www.sudzibas.lv NS King Slikts serviss, melošana

NS King - Slikts serviss, melošana

Izcili nepatīkama uzņēmuma politika, melot pircējam.
Vēlējos 2019. Gada maija mēnesī iegādāties Galerijas Centrs Ns King veikalā vagabond zīmola apavus. Tā kā zālē izliktais eksemplārs bija minimāli netīrs un redzami mērīts, jautāju pavisam jaunu, nevalkātu pāri. Uz ko pārdevēja, kundzīte, vecumā aptuveni gadi 45, melniem matiem, neapmierinātu sejas izteiksmi, izspļāva, kā pēdējais pāris. Apavi ļoti patika, tādēļ, domājot riskēt iztīrīt, tomēr iegādājos tos. Nākamās dienas rītā (sestdienā) , devos uz to pašu veikalu, lai iegādātos speciālo tīrīšanas līdzekli. Biju ļoti nepatīkami pārsteigta, ieraugot svaigu apavi pāri, manu izmēru, kura it kā vairs neesot.
Sazinājos ar uzņēmumu, taču arī no viņu puses saņēmu melus pilnu atbildi. Uz manu nākamo vēstuli, kur ar pamatojumu viņi tika pieķerti melos, pat vairs nesaņēmu atbildi, pilnīga ignorēšana.
Jau otrā reize, kad, diemžēl, ļoti nepatīkama sadarbība. Dažus mēnešus atpakaļ, iegādājos, apavus internetveikalā, kuri nebija pieejami nevienā veikalā, saņēmu apavus ar redzamām lietošanas pazīmēm. Protams, arī šeit tika saņemta tikai standarta atrakstīšanās un mēli.

02.06.2019

V