www.sudzibas.lv NS King Slikts serviss

NS King - Slikts serviss

26. martā TC Riga Plaza apavu veikalā NS KING iegādājos zābakus. Tai pašā dienā, pastaigājot tikai 1 stundu, kāja bija noberzta līdz asinīm. Nekavējoties devos uz veikalu, lai atdotu preci , bet pārdevēja teica,ka naudu atpakaļ var saņemt tikai tad, kad uzrakstīts iesniegums, kurš tikšot izskatīts 2 nedēļu laikā. Pēc 2 nedēļām saņēmu atbildi uz iesniegumu: zābaki esot bez defektiem, tāpēc naudu es atpakaļ nevaru dabūt. Telefoniski sazinājos ar veikala vadītāju, kura atsacījās šo situāciju risināt.
Vērsos pēc palīdzības patērētāju tiesību aizsardzības centrā. Pēc 3 garām sarunām nonācu pie secinājuma, ka Latvijā patērētājs ir pilnīgi neaizsargāts. PTAC nepilda funkcijas, kuras cilvēki no viņiem cer sagaidīt.

Z

D Dontkillmyvibe 12.04.2016

Nopirki zābakus izmēru par mazu un gribi naudu atpakaļ? Tu nopērkot bulciņu, kas tomēr izrādās nav garšīga, arī nesīsi atpakaļ uz veikalu un prasīsi naudu atpakaļ?

Z Zaiga 12.04.2016

Zābaki nebija par mazu! Kāja līdz asinīm bija noberzta virs potītes!

A agiimagii 13.04.2016

Nu nezinu, nezinu... Es parasti kopā ar jauniem apaviem nodrošinos arī ar plāksteriem, jo gandrīz vienmēr pēc pirmās pastaigas ir noberztas kājas. Apavi vienkārši jāievalkā.