www.sudzibas.lv NS King Slikts serviss

NS King - Slikts serviss

Labdien,
Vēlējos pieminētajā veikalā nopirkt bērnam apavus, kad pajautāju vai ir pieejams tāds izmērs kuru man vajadzēja, sagaidīju augsprātīgu atbildi - nu nesiet taču mums klāt pie letes, mēs pa gabalu neredzam kādu izmēru jūs tur gribat! Šoks man un neizpratne kādēļ tāda attieksme! Vai tad pārdevējam nav jābūt izcili laipnām un jāpalīdz pircējam? Gribu pateikt viņas tur bija divas un tajā brīdī tur nebija neviena pircēja! Tomēr būtu taču jābūt kādai ētikai! Lieki teikt protams ka apavus tur nenopirku un pārdevējas vēl aiz muguras smējās! Lūk izcils serviss Latvijā!

19.01.2020

I

A arnitaa 19.01.2020

Parasti jau, ja pārdevēja nestāv tuvumā, tad cilvēks paņem savu izvēlēto apavu un pieiet pie kases pajautāt, vai nav tāds izmērs, nevis bļauj pa visu veikalu.

BondsBonds 19.01.2020

Grūti paiet 5m? No tā iestājies šoks? #Upura metalitāte

L Lucija09 20.01.2020

Vai grūti pieet klāt pie pārdevejas un paprasīt izmēru? Vai tev bērns ir apčurajusies un tu nevari viņu pamest?

Sardele 20.01.2020

Ns king jau arī nav tā vieta, kur vispār vajadzētu kaut ko pirkt. Nekvalitatīvāko apavu bode un vēl brīnās, ka nav neviena cilvēka.

O Otis 20.01.2020

Tagad veikalos arī gaišreģiem būtu jāstrādā ?

⛔️ 20.01.2020

Pārdevējas aiz muguras smējās par to, ka atnāca pirmā un vienīgā aita pa visu dienu uz tik sliktu apavu veikalu.

R RXX 21.01.2020

Nu bet iztēlojieties paši sevi tādā situācijā! Jūs tikai vēlaties nopirkt bērnam apavus, bet, vēršoties pie pārdevējas, kā pātagas cirtiens jūs nesagatavotus pārsteidz frāze "nu nesiet taču mums klāt pie letes, mēs pa gabalu neredzam kādu izmēru jūs tur gribat". Jums no šoka sareibst galva, sākas aritmija, redze izplūst, galvā atbalsojas "nesiet pie mums... Pie mums... Pie mums... ". Jūs ķeraties pie krokšu stenda, bet līdzsvars zūd. Jūs brīžiem ieslīgstat bezsamaņā, bet, atverot acis, viss, ko jūs redzat, ir pārdevēju ļaunie smaidi un lielie, baltie zobi. Jūs saņemat visus spēkus un izrāpojat no veikala, pārdevēju rēku pavadīti.. Asaras birst. Kam zvanīt, ko darīt? Ar drebošām rokām jūs paņemat telefonu un atverat sūdzības.lv... Gan jau viss būs labi...