www.sudzibas.lv NS King sliktas kvalitātes apavi un attieksme pret klientu

NS King - sliktas kvalitātes apavi un attieksme pret klientu

Š.g. jūnijā es savai māsai iegādājos vasaras kurpes Alfas NS King veikalā. Pēc nedēļas nēsāšanas kurpēm atnāca vaļā purngali. Nesām atpakaļ uz veikalu, negribīgi paņēma uz garantijas remontu. Pēc četrām dienām atnāca informācija, ka kurpes ir gatavas. Māsa devās atpakaļ. Kurpes bija salabotas un kreisās kājas kurpē iekšā pie purngala bija izveidojies uzkalns. Ņemot vērā, ka manai māsai ir problēmas ar kājām viņa nevarēja normāli ievilkt kurpes un pastaigāt, jo tas spieda. Kurpes neņēmām atpakaļ. Pārdevēja teica, ka viņi izvērtēšot, vai remonts ir veikts kvalitatīti. Pēc neilga laika saņēmā uz e-pastu informāciju, ka viņu skatījumā kurpēm ir kvalitatīvi veikts remonts un ja mūs neapmierina remonts, tad viņi varot sūtīt šīs kurpes uz neatkarīgu ekspertīzi, bet par ekspertīzi būšot jāmaksā mums!!! Mēs pieprasījām no viņiem oficiālu vēstuli, lai mēs varētu griezties ar sūdzību PTAC. Ilgi gaidījām un nesagaidījām, izrādās, ka mums jābrauc uz Alfu un jāiesniedz pieprasījumu šādai vēstulei!!! Un tas viss ir jādara invalīdei!!! Kurpes tika nopirktas jūnijā un nu jau klāt ir novembris!!! Un lieta nekust ne no vietas!!!
Es arī biju šajā veikalā pirkusi kurpes un ne lētākās!!! Pēc pārs mēnešu nēsāšanas tās izskatījās vienkārši briesmīgas!!! No daudzām savām paziņām esmu dzirdējusi, ka šajā veikalā ir dargas un sliktas kvalitātes kurpes!! Nepaiet ne mēnesis un kurpes jau jūk ārā!!!

N nodraugiemlv 31.10.2012

uuuuuuuuuuuuuuuuuunnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn ko