www.sudzibas.lv NS King Pārdod brāķus un sliktas kvalitātes apavus

NS King - Pārdod brāķus un sliktas kvalitātes apavus

Pirms nepilna mēneša iegādājos skaistus zamšādas garos zābakus, samaksāju aptuveni 65 EUR, nocenoti par puscenu. Nu ko, labāk nevar būt!... ja jau zābaku iepriekšējā cena bijusi 130EUR un vēl īstās ādas zābaki.. nebija iemesls nepirkt. Uzvilkusi šos zābakus esmu aptuveni 10 reizes, iespejams mazāk.. un abiem zābakiem zoles pušu. Saudzīgi esmu valkājusi, kopusi un staigājusi ar tiem piemērotos laikapstākļos, bet nekā. Liels sarūgtinājums, jo zābaki patiešām patika. Lūdzu, nepērciet apavus NS KING veikalos. Rupji sakot, cilvēki tiek čakarēti un prece ir nelietojama. Ieperkoties šajos apavu veikalos jūs lieki iztērēsiet savu naudu nekvalitatīvā precē. Nekad vairs neiegādāšos apavus NS KING un arī citiem neiesaku. Nav tā vērts. Šajos veikalos ņirgājās par cilvēkiem. NS KING JŪSU PIEDĀVĀTĀ PRECE NEATBILST NEKĀDIEM STANDARTIEM UN ŠĀDIEM NEKVALITATĪVIEM VEIKALIE JĀPAZŪD UN CERU, KA TAS ARĪ NOTIKS. JŪSU APAVI IR 5 EURO VĒRTĪBĀ, BET NO CILVEKIEM JŪS PRASĀT VAIRĀK PAR 100 EURO. KAUNS.

Работяга 20.01.2018

Man ari bija situacija ar ns king.. lasiju te daudz sudzibu un perku zabakus pedeja laika, visu rigu apbraucis neka neatradu, un dole nskinga pret sevi un pret sudzibam nopirku jo nebija jau izveles, parejie man nedereja.. aizejot lidz majam tas zabakas ta spieda uz kaju ka majas bija kajas ar asinim.. zabakas bija firmas nopirku par atlaidi 50% par 45.. majas es tas sagriezu ar nazi.. bet suvas zabakiem ir pa kajas augsa un kad zabakas bija nostaigatas tas saka spiest ka siksnas, un ar to es neko nevareju izdarit, zabakas izvalkatas vienu menesi tika izmesti..

Viniem nāk apaviem klāt garantija. Vari atgriezt un viņi iemainīs pret jauniem. Esmu 2x pie viņiem mainījis apavus. Abas reizes uzreiz jau pie pirmās lietošanas reizes viņiem zole sānos atnāca vaļā. (Tapēc, ka līmētā zole, tāds apaviem dizains un tā dažūs izgatavo, tāpēc mācība, un vinemēr pērku tikai šūtos, līmētie Latvijas klimatam neder.)
Un tas, ka viņi ir nocenoti vai ar atlaidi neko nenozīmē. Pa lielam gandrīz visi veikali tieši pirms atlaides uzsit cenu, lai liktos, ka atlaide lielāka, vai uzzīmē skaistu cenu "pirms". Nepērc atlaidi.