www.sudzibas.lv NS King pārdevēja iepakoja dažāda izmēra apavus

NS King - pārdevēja iepakoja dažāda izmēra apavus

Veikalā NS Kings T/C Galerija centrs, pa atlaidēm nopirkām bērnam apavus, pārdevēja kļūdas pēc ielika kastē dažāda izmēra apavus, viena kāja bija 35 otra 36, tā kā apavus nebijām plānojuši tuvākā laikā nēsāt, tā arī kastē 2 mēnešus nostāvēja. Kad bērns uzvilka kājās, konstatējām faktu, ka dažādi izmēri. Aiznesām atpakaļ uz veikalu Audēju ielā 16, T/C Galerija centrs, tur kur iegādājāmies. Veikalā aizpildījām pieteikuma anketu un uzrādījām 2 čekus, jo nezināju kurš no čekiem varētu būt īstais. Pārdevēja paņēma vienu no čekiem, kuru atzīmēja kā īsto. Pagāja nedēļa, un atnāca info uz meilu, ka varam samainīt pret citām kurpēm, vai paņemt atbilstoša izmēra tādus pašus apavus. Izklausās jauki, vai ne?
Gājām samainīt apavus, nebija doma ņemt citus, jo tīri labi patika tās pašas, tikai beidzot vajadzēja īsto izmēru 36. Paņēmu pieteikuma anketu un devos uz NS King. Atkal sākās problēmas, ka man neesot līdzi čeks, jautāju ko tad viņi paņēma, ak, esot atkal kļūdījušies, jo tas neesot īstais čeks. Par laimi es nebiju izmetusi otru čeku, atkal pēc pāris dienām gāju nu jau ar īsto čeku. Bet problēmas ar to nebeidzās! Tagad neesot vairs tās kurpes, jāņemot citas un tās ir dārgākas. Jautāju kā vainas pēc ir radusies situācija, ka nevaru dabūt jaunas kurpes, bet ar atlaidi, par kādu summu biju pirkusi, kur starpība bija tikai 4 Ls. Pārdevēja man centās murgāini stāstīt ka ražotāja vaina, kas man vispār nav saprotams. Jautājums, ražotājs pie pārdošanas kastē liek nepareizus izmērus? Tad sāka vainu gāzt uz mani, ka neesmu redzējusi. Bet tagad jautājums, kas tad pārdevēja ir veikalā, un ja veikalā viena kāja apaviem trūkst, tad viņai arī ražotājs vainīgs, vai es pie tā vainīga. Pircējam turpmāk pašam kastēs jāliek? Murgs. Lai tiktu pie apaviem kas ir līdzīgi par 99%( atšķīrās tikaqi pērlītes) man pieprasīja piemaksu. Jo tā esot jaunā kolekcija. Bet sakiet, kas man maksās par to, ka pārdevēja neskatās ko kastē liek. Secinājums viens, NS Kings noteikti nebūs vairs mans veikals, un tā nav pirmā reize, kad ir problēmas ar pārdevējiem. Jo nav profesionāla pieeja pret klientu, es tikai zaudēju laiku un naudu, lai tiktu beidzot pie kurpēm.Ne es dabūju tās kurpes ne naudu ne vairs par tādu atlaidi. Iesaku veikalam izskatīt kādus pārdevējus pieņem darbā, ja nav skaidra pārdošanas stratēģija, tad vajag veikt apmācības, un protams pats N?S Kings cieš no tādas reputācijas.

D

A Ainis 14.09.2011

uz to miskastes veikalu vispār nevajag iet !