www.sudzibas.lv NS King Noplīsa zoles

NS King - Noplīsa zoles

Esmu ļoti vīlusies!!! Nopirku kurpes, 2 h pastaigāju un abām kurpēm atlīmējās zole.
Vēlējos, lai samaina, vai atdod naudu atpakaļ, bet man atteica, piedāvāja meistaru, kurš varbūt kaut kad parādīsies, jo atrodas Maskavas ielā, bet jāgaida apmēram nedēļa!!
Protams, ka atteicos gaidīt, saremontēšu pati, tikai tajā veikalā apavus vairs NEPIRKŠU!!!

I

J jānis 06.07.2011

Vai tās kurpes nebija domātas tiem, kurus pavada pēdējā gaitā? To pie pirkšanas vajadzēja pajautāt!

T ToJānis 06.07.2011

Es arī esmu gluži tādās pašās domās kā tu.Šis taču ir visīstākās miroņu čībiņas!

B baiba gailite 22.07.2011

Arī man bija tieši tāpat! Apavi saplīsa, aiznesu atpakaļ un man piedāvāja saremontēt. Tad nu pēc kāda neilga laiciņa atkal saplīsa un atkal jāremonte, bet šoreiz nepiekritu un pēc nedēlas man atsūtija vēstuli, ka nekā, mainīt pret citiem nevaru. Kautkāds vājprāts, NS King veikaliem neiesaku iet NEVIENAM!
Gan jau jūsu pretīgās iekšpolitikas dēļ zaudēsiet ļoti daudz klientus smerdeļi!

S svetlana 22.07.2011

Man bija tāda situācija un es nodevu apavus uz ekspertīci man piedāvāja labošanu, es labi izbļaustījos veikalā tā, ka visi klienti to dzirdēja un man uzreiz atdeva naudu. Viņi šajā veikala savādāk nesaprot.