www.sudzibas.lv NS King Nevozvraschajut dengi

NS King - Nevozvraschajut dengi

Kupila sapogi v NS king Spice no v odnom sapoge okazalsa fabricnij brak. Resila srazu zanesti obuvj nazad. Dumala mne vernut dengi, no ne tut to bilo... na mena naleteli prodavscici s obvinenijami o tom sto esli tak kazdij budet tuda suda obuvj menatj... no vedj sapogi sto ja prinesla vozvrascatj sovsem novie, i kuplini oni tolko kak 2 dna.

P.S. hocu predupreditj sto eli zahotite stoto kupitj v NS kinge obuvnom magazine - ubedites sto etu obuvj vi budete nostj i nevkoem slucai nebudete vozvrascatj, menatj ili delatj ekspertizu, t.k. ekspertiza toze prohodit cerez etot magazin i vinovatim ostajotsa klient.

K karina 28.01.2008

Kupila tufli na shpiljke, obula obin raz i shpiljka otvalilasj, poshla v magazin! Predlozhili obmenjatj, no takih boljshe ne bilo, vzela drugie i raznicu oni mne vernuli!

O Olegs 05.02.2008

Da uz!Ja soglasen cto etot NS KING g...no!
Vam nado bilo delatj SAMOJ ekspertizu!Ja delal sam!Tak kak mne kazetsja cto u nih kuplennij ekspert, i poetomu ekspertiza ne v vashu polzu! Ja viigral delo!Takze nadel obuvj tolko 2 raza i zametil cto gde shvi popadajet voda, ponjoss im oni mne takze govorili pisatj zajavlenije, potom nedelju zdatj, potom prislali otkaz, potom ja shol na ekspertizu!
Koroce morocjat golovu tak cto bi tebe bolshe ne hotelosj menjatj obuvj i voobshe idti k nim!Takih nado proucitj!

L Leila 26.02.2008

Strannie ljudji!

Xotiti xoro6uju obuvj, pokupaite za 100-200 Ls, a ne za 50,- a potom predjavljaite sme6nije pritenzii...
"Ko taupa taupītājs, to laupa laupītājs."

J janis 31.03.2008

runajot par apaviem pa 50 ls vai 100ls vai 150 ls latvija perkot kvalitates starpibe nebus ne vienam ne otram ne trešajam, jo pie mums viss kas saistits ar apģērbšanos ir reāls fufelis, pēdējos gadus esu iecienijis igaunijas veikalus tur pat cenas ir saprātīgas, sīko var pa 20 ls noģērbt, te pa 20 kautkadi zābaciņi tiksanak kuriem saskarsme ar ūdeni viss atlimejas, taka tauta brucat vismaz uz igauniju vai kur citur, bet latvijas veikalus vajaga vienkarši ignoret, varbut saks domāt tie pamuļķi

R reginakozlova 15.10.2012

vienmer uskatiju ka ecco apavi ir viss labakie virs ar vinam tikai stajgaja pagas gad nopirkam spice ns kinga ecco stenda kupes pa 99.99 septembri izjika abas zoles kads varbut var ieteikt ko mums darit nekad ta nav bijis varbut cilveciski griezties veikala ceks un karba ir

G Guntiņš 16.10.2012

Bļāviesn, cik var teikt, ka NS Kingā nevajag iepirkties!!! Nu tak palasiet šeit sūdzības pirms ejiet kaut kur pie viņiem pirkt!
Neko nevar darīt, ja kaut ko varētu darīt, tie 10 000 cilvēku, kuriem plīsuši NS Kingā pirktie apavi, būtu kaut ko izdarījuši!