www.sudzibas.lv NS King Nestandarta brāķis

NS King - Nestandarta brāķis

Pie pirmās vilkšanas pavasara kurpītēm nolūza pasitnis. Aiznesot pie kurpnieka saņēmu atbildi, ka tik LIELUS pasitņus nav iespējam nekur dabūt un viņš man nevar palīdzēt, ieteica iet uz garantijas remontu. Aizgāju arī, bet jēga nekāda. Sūdīgi pasitņi nav ražošanas defekts, bet es varu maksāt no 28-32Ls par ekspertīzi. WTF?!
Pilnīgi tā gribas lamāties par šo izcilo attieksmi pret patērētāju!!
Ražo te nestandarta brāķus un vēl neuzskata to par savu vainu!!

D

S Silva 11.05.2009

Vajag rakstīt prasījuma pieteikumu, kura veidlapu ir jāizsniedz veikalā. Diezvai veikals pat ekspertīzi noteiks, jo, ja tik ātri salūza, tad tā jau nu nav valkātāja vaina.

A anita 21.05.2009

Arī man līdzīgi gadījās, nopērkot pavasara apavus. Tikai trešajā uzvilkšanas reizē nokrita papēdis. Aiznesot atpakaļ uz veikalu, viņi tikai piedāvā remontu. Neuzskatu, ka kurpes kuras maksā 45 ls jaunas jau vajadzētu remontēt tāpēc pieprasīju kurpju vērtību atmakāt naudā, kur protams jāsaskarās ar ļoti nepretīmnākošu attieksmi..bet nu cīnīšos, jo 45 ls man ir liela nauda, it sevišķi tagad šādos grūtos laikos..

P pufa 21.05.2009

Nopirksiet kaut ko City Bag veikalā, vienalga- somu, maku... saskarsaties ar tādām problēmām un attieksmi no veikala pusīpašnieka Maksima puses, ka atlikušo mūžu nāksies ārtēt ne tikai tiku, bet kārtīgu nervu sabrukumu.

L Līga 28.05.2009

Man pirms nedēļas notika līdzīga situācija!!! Nopirku pavasara kurpītes ar gumijas, mīkstu zoli. Pēc trešas valkāšanas reizes zoles abām kurpēm saplīsa. Aiznesu uz veikalu, prasīju naudu atpakal. Sodien atnāca vēstule, ka tipa tas nav ražošanas defekts un naudu neatdos, piedāvā veikt ekspertīzi, kas maksā 28 - 32 Ls. Vienkārši cūcība!!! Kurpes pēc trešās valkāšanas reizes ir metamas ārā...

I Irina 29.11.2010

NS King -обувь ужасного качества! Купила в Елгаве летом не самые дешёвые (40лс), с виду симпатичные басаножки...одела 2 раза и порвались! После предьявления претензий ...в ответ от продавцов только хамство и грубость! Теперь NS King обхожу стороной и всем советую! У нас в Елгаве уже много таких же "счастливчиков"

N natala 22.12.2010

Покупала в этом магазине сандали, но потом хотела поменять розмер, но небыло. Мне очень любезно оформили подарочную карточку. Деньги не возвращают если нет дефектов- такие правила в Латвии. Сейчас купили детские ботинки- супер. И цэна и качество хорошие. Вообще персонал работает хорошо.