www.sudzibas.lv NS King Nelaipna apkalpošana

NS King - Nelaipna apkalpošana

2016. gada 14. aprīlī aiznesu atpakaļ uz SIA "Nittis" veikalu veikalu NS King T/C Alfa 2016. gada 29. martā iegādātas kurpes sakarā ar to, ka šuvuma vieta irst. Attieksme bija drausmīga un nereti tika pacelts arī balss tonis. Kad sagaidīju savu kārtu plīsušo kurpju īpašnieku rindā, pārdevēja paziņoja, ka kurpes es esot saplēsusi pati un nekādus papīrus rakstīt negribēja dot. Es gan nepiekritu un teicu, ka vēlos visu noformēt rakstveidā. Tad nu man arī beidzot iedeva pretenzijas lapu. Pēc tam paziņoja, ka kurpes esot netīras, vai es tās mazgāšot. Piekritu, ka kurpes ir valkātas, jo tieši šī iemesla dēļ taču kurpes ir iegādātas, bet mazgāt, piedevām vēl zamšādas kurpes, nu gan netaisos. Tagad jāgaida 15 dienas, kuru laikā man nebūs ne kurpes, ne naudas. Skaidrs, ka pozitīvu atbildi varu arī nesaņemt, jo veikala pārdevēja jau principā veikala nostāju ir paudusi. Iesaku šajā veikalā neko neiegādāties!

P Pella-m 15.04.2016

Es nesaprotu, kam tad domāta 2 gadu garantija, un vispār GARANTIJA?! Saprotams, ka būtu izmazgājusi veļas mašīnā, pēc kā viņi drīkst noraidīt, un pieņemt, ka dēļ mazgāšanas veļas mašīnā ir sabojāti apavi, bet ja nekas tāds nav darīts, tad viņiem ir jāpieņem apavus.

Veikals vispār man jau kādu laiku vairs nepatīk. Cenas tik aug, bet kvalitātes vispār nav.

A agiimagii 15.04.2016

Vispār vairs tur neeju. Tik dārgus sū*** nezinu kur vēl var nopirkt. Pēc pašas negatīvās pieredzes un vēl šeit sūdzības palasot viss ir skaidrs ar šo veikalu. Un vēl nekaunās reklamēties.