www.sudzibas.lv NS King Nekvalitatīvie apavi, sūdīga apkalpošana

NS King - Nekvalitatīvie apavi, sūdīga apkalpošana

Cilvēki!Nekad neiepērkaties ns kingā! Es dabūju nopirkt apavus pa 40 ls (Puszābakus), uzvilku divas reizes un pamanīju ka zoles šūvuma vietā iekļūst mitrums! Nepagāja mēnesis, es aizgāju pie viņiem, tā stulba direktore lika man rakstīt iesniegumu, un teica ka man nēdeļas laika paziņos! (Atsutis vēstuli). Pagāja nedēļa, atnāk ierakstīta vēstule no galvenā ofisa ar atteikumu (Viņi nepamanīja nekādu ražošanas defektu, un izrakstīja, ja es gribu, varu veikt ekspertīzi, kaut gan es biju pateicis ka uzvilku tikai 2!!! Reizes šos apavus). Vēl gribēju pateikt kā kad nesu pie viņiem apavus, pat pārdevēja pateica kā redz brāķi! Izdomāju ekspertīzi veikt pats, aizgāju pie apavu eksperta, viņš man uzreiz teica kā ir ražošanas brāķis! Pagaidīju divas nedēļas kamēr eksperts veica ekspertīzi un pēc tam aizgāju pie viņiem un man atgrieza naudu! (Gan par ekspertīzi 21 ls gan par apaviem 40 ls)

Ar to gribēju pateikt, ka ns king dara visu iespējamo, lai cilvēkiem negribētos ne mainīt apavus ne veikt ekspertīzi. Jo tas aizņem laiku un jāskraida ka trakam uz pastu, uz veikalu un pie eksperta! Un apkalpošana tur arī sūdīga! Viņi pat neatvainojas!

V

S Sanita 30.12.2010

Arī es vēlos cilvēkiem pateikt, lai neriskē pirkt apavus NS King bodē (''veikalā''). Meita iegādājās zābākus, kuri 2 dienu laikā atnāca vaļā pa šuvēm...turklāt abi divi. Protams, kā jau te tika minēts, arī mums atnāca NS Kinga ''STANDARTA'' vēstule - neesot ražošanas defekta. Piezvanīju M.Kivleniecei, kura izlikās par ''nezinīti''-atzvanīšot...tā nu otro dienu sēžu un gaidu..
Izlēmu, ka nesīšu zābakus uz ekspertīzi - 100% skaidrs, ka tas IR RAŽOŠANAS DEFEKTS. Uzskatu, ka dažam labam NS Kinga darbiniekam būtu jāpadomā vai viņš atrodas īstajā vietā. Tad nu lai pēc tam maksā gan par ekspertīzi, gan par zābakiem...Vēl padomāšu par morālo kompensāciju, principa pēc..

R ritvars 21.03.2011

ns kings miskastē nepērciet, tad jau labāk pa tirdziņiem. Pa latiem 10 var staigāt sezonu, divas vai pat trīs - ns kings 30ls divas - trīs dienas un protams pašam viņi jāmeklē (jāstaigā, jāzvanās). TAS JAU VELKĀS PUS GADU, UN VĒL NAV BEIDZIES!

N naika 02.04.2011

Brāķu visur ir daudz. Man Bershka veikalā meita pērk apavus... bija labi, bet tagad jau 2x mainam zābaciņus. Solījās pat naudiņu atdot, bet ne tas jau galvenais. Zābaki patika, bet pēc kvalitātes sūdi pēdējie!!! 3 dienas un jau manās kā zole sāk no ādas atdalīties... vai nu zole par cietu vai ar nepareizu līmi pielīmēts, bet slikta kvalitāte.

G GiGi 02.04.2011

Es NS Collection MOLĀ februārī iegadājos Mustang lakādas zābakus (patiešām ļoti izskatīgi un smuki), bija atlaide-maksāja 51Ls, bet nopirku par 31Ls.Pat speciāli nevilku ziemas laikā, jo kā zināms-lakādas zābaki nav domāti ziemas laikam (nav siltināti arī), jo lakāda var saplaisāt.Kaut īsti nav kur baigos gabalus iet-ar mašīnu uz darbu un atpakaļ.
Uzvilku marta beigās šos zābakus, kad jau sniegs nokusa un laiciņš tāds saulains.Pēc otrās viklšanas reizes-skatos pie zoles iekšpusē-ieplīsis un lakāda lien nost no zābaka...neko sev...un pie rāvējslēdzēja aizdares ar lakāda lobās nost...Kas notiek?Mustang zābaki?????
Aiznesu uz NS Collection MOLĀ atpakaļ šos savus daiļos zābakus un pārdevēja, kas īsti nesaprot latviešu valodu man saka-nē, nav āda, tāpēc plīst!!!ko?Veseli Mustang zābaki un pēc 2 reizes saplīsti-tas tak nav normāli!!!Labi, uzrakstīju iesniegumu, lai dara kaut ko, jo uzskatu, ka 2 reizes uzvelkot šādus zābakus, pat braucot ar mašīnu uz darbu un pa āru nestaigājot īpašī-sāk lobīties nost lakāda.Es šai prasu vai kāds ir nesis arī atpakaļ tādus Mustang zābakus, ka plīst-nu, protams, ka nē-viņa atbildēja.Nu, nestāstiet man šito, ka es esmu vienīgā, kurai redz Mustan zābaki ir ieplīsuši!!!Pārdevēja teica, ka 10 darba dienu laikā došot ziņu.pagājusi ir jau nedēļa, manīs tad jau nākamnedēļ.
Labi, ka nepirku par 51Ls!

S susurs 05.04.2011

Man arī tika tas "prieks" cīnīties ar NS KING kantori, bet sapratu, ka jāiet līdz galam un dabuju nesen naudu atpakaļ, kaut gan nebija viegli. Man bija iegādāti zābaki, kurus labi, ja šoziem kopumā valkāju 2 nedēļas.
Pārējiem varu ieteikt, ja esat izvēles priekšā vai veikt ekspertīzi vai remontēt, tad droši veiciet ekspertīzi, ja esat pārliecināts, ka defekts neradās jūsu vainas dēļ. Kā jau te lasu, ka daļa cilvēku ir sapratuši, ka NS KING strādā pēc atstrādātas metodes- visos gadījumos vēstulēs atbild- MAZNOZĪMĪGS DEFEKTS RADIES VALKĀŠANAS REZULTĀTĀ un ja grib naudu atpakļ jāveic pircējam ekspertīze, tas, protams, daudzus nobaida, jo ekspertīze nemaksā arī mazu naudu. Un svarīgi ir dot ekspertīzē pašam pircējam neatkarīgi no veikala. Arī es sākumā nebiju pārliecināta, ka ekspertīze uzrādīs, ka zābaka defekts ir ražošanas brāķis. Bet tā kā pēc neilga laika saplīsa otrs zābaks, nodomāju, ka tas nav vairs normāli... Tad arī izlēmu pierādīt, ka NS KING manipulē ar pircējiem... Tagad šis veikals manī izraisa riebumu un sliktā reklāma NS KING ies pa priekšu.. Var jau būt, ka kādam cilvēkam uz visu slikto apavu fona gadās nopirkt kaut ko labu NS KING veikalos, bet es vairs neticu tik daudz izslavētajiem tīklu veikaliem. Katrs pats jau mācās no savām kļūdām. Tā kā vēlu jums visiem stiprus nervus un izdošanos!!!

M Marina 05.04.2011

Ja tozhe zimoj kupila v NS King obucj, tozhe skazali, shto ja vinovata, shto podoshva otorvalasj. No ja stojala na poslednem i mne vernuli vse denjgi (mne dnejgi pomogla vernutj zavedujshjaja etim otdelom). Chestno skazhu, boljshe nikogda v etom magazine pokupatj obuvj ne budu. Prodavchica, kotoraja prinmala obuvj otnoshenije takoje budto eto ejo firma i ja nanesla lichno ej uron, dazhe ne podskazala kak bitj a s najezdom takim vzjala obuvj..Fu! Protivnaja! Zhalko ne pomnju ejo imeni! Ja pokupala v Domine.

ģ Ģirtssss 09.08.2011

NS KING vispār apavi nav domāti velkāšanai, jo cik esmu tur pircis apavus, tikai kājas nobojājis. Tas veikals maldina pircējus ar atlaidēm.
Tās kurpes, kuras pagājušajā vasarā maksāja 59.99, lvl šovasar jau par 20.99lvl tiek pārdotas :DDDD. Njā. NEISAKU iepirkties šajā veikalā, tiem, kuriem rūp savi nervi, kājas!