www.sudzibas.lv NS King nekvalītātīvie apavi

NS King - nekvalītātīvie apavi

Pēc divu mēnešu apavu valkāšanas atklājās ražošanas brāķis, saplīsa lākāda kurpei. Aiznesot tos atpakaļ uz veikalu, saņēmu atbildi, ka tas ir maznozīmīgs defekts, ko pati esmu izraisījusi! Tas jau nekas, ka vilktas bija kādas 8 reizes, Geox, un maksāja 48 lati , uztaisīja ekspertīzi, un eksperts Ivars Burkevičs, uzrakstīja, ka defekts ir noveršams apavu darbnīcā, un skrapējumi ir mehāniski veidoti un nav ražošanas defekts, es biju pārsteigta ļoti, jo vieta, kur lākāda bija plīsusi, ir kurpes aizmugurē, un valkāšanas rezultātā tur nekādīgi nevajadzētu būt plaisām. Ir ļoti lielas šaubas par šo ekspertīzes neatkarību. Tā arī man tos apavus atdeva, ne remontu nepiedāvāja, ne samainīt.
Un bija arī otrais gadījums, bērnu apavi, darbinieku attieksme ir pretīga, apmēram, kādā stāvoklī Jus vispār atnesat tos apavus, un ko Jūs vispār tagad gribat?
Bērni apaviem pēc 3 nedēļām atlīmējas abas divas zolītes, veikals uzskata, ka tas ir maznozīmīgs defekts, uz tā saucāmo neatkarīgo ekpertīzi jau baidos pieteikt, droši vien jau pateiks, ka tā vajadzētu būt, un 32 lati man lieki nav. Par kādu 2 gadu garantiju NS King runā vispār nav skaidrs, un kas viņuprāt tiešām ir defekts.
Nevienam neiesaku iepirkties veikalā NS King, un pati arī vairs nekad neiepirkšos NS King veikalu tīklā.

K

N nastavsevs 08.10.2012

NS KINGA vairs neko nepirksu. Kvalitate nekada, cenas augstas.

Nopirku vienreiz ziemas apavus par 50 ls. Izradijas, ka ara tajos apavos nedrikst staigat. Tikai iekstelpas, kur ir sauss.

a ko tur nepirkt, ej noperc Louis Vuiton, jeb Prada, varbut Guess, tajos NS Kingos cenas niecigas, ko no viniem gaidit

J Jurist 14.09.2016

Tāda sajūta, ka Geox apavus nekur nemaina. Cik zinu daudziem, kas nopirkuši Geox, viņi neiztur ilgāk par pus gadu, un netiek mainīti. Pieļauju, ka veikali finasiāli nevar atļauties mainīt visus Geox brāķus. Norteikti neiesaku pirkt Geox. Arī pašam ir negatīva pieredze.