www.sudzibas.lv NS King Nekvalitatīvi zābaki un netaisnīga apkalpošana

NS King - Nekvalitatīvi zābaki un netaisnīga apkalpošana

Pirms 3 mēnešiem nopirku veikalā NS king rudens zābakus, maksāja 35lvl. Jau pēc 2 nedēļām saplīsa vīle zābaka aizmugurē, es aiznesu pie kurpnieka, bet viņš teica ka zābaki ir jānes uz veikalu, jo ir redzams, ka tie ir pēdējais brāķis. Tā nu es darīju, bet veikalā piedāvāja remontu un es piekritu. Pēc kādām 3 ned pec remonta atplīsa papēža pasitnis, es atkal devos uz veikalu un šoreiz prasīju līdzvērtīgus apavus. Nedēļu viņi šo lietu izskatīja un tad atbildēja ka tas ir maznozīmīgs defekts un viņi salabos, vēl pēc nedēļas viņi tika salaboti. Sanāk ka mani zābaki ilgāk ir pabijuši remontos nekā es tos esmu nēsājusi. Taču pēc 2 ned atkal atplīsa tā vīle un arī zole. Atkal gāju uz veikalu un prasīju līdzvērtīgus, protams pēc nedēļas atnāca atbilde ka nedos, jo es esmu vainīga pie visa unremontu pat nepiedāvā. Zābaki vēljoprojām ir veikalā, gribu tām, , gudrajām" pārdevējām pateikt dažus skarbus vārdus, jo kvalitāte NEKĀDA un pret klientiem attieksme DRAUSMĪGA.!!! Tas jau nav veikals, bet cilvēku krāpšanas iestāde!

I inka 01.02.2010

Pilnīgi piekrītu, ka tur ir nekvalitatīvi apavi. Kopš es tur iegādājos dažus gadus atpakaļ ziemas zābakus par 69 latiem, domājot, ka nupat nostaigāšu ar tiem vairākus gadus, bet pēc aptuveni mēneša viņiem atnāca zolei visa priekša vaļā, un ar tiem vairs nebija iespējams staigāt, jo kājas bija slapjas, es tam veikalam eju ar lielu līkumu joprojām garām un nevienam no ģimenes locekļiem zābakus tur vairs nepērku.
Diemžēl toreiz atpakaļ nest nenesu, jo savas muļķības dēļ biju izmetusi čeku ārā, līdz ar to pierādīt neko es nevarētu.