www.sudzibas.lv NS King nekvalitātīvi zābaki

NS King - nekvalitātīvi zābaki

Esmu nopirkusi veikalā NS King ziemas zābakus (cena aptuvēni no 40-50LVL), pirmāja sezona valkašāna zābakiem ādas virsū parādījas saplisums, es atnesu parādīt un prāsīt lai atremontēja, bet pēc divas nedēļas gaidīšanas manam lūgumam bija atteikts, tagad jau zabāki visi ir saplīsti gan virsū gan no zoles atplīsas āda un reāli nevar atremontēt un valkāt arī nav iepējams, jo ziemas laika ar saplistiem zābakiem staigat ir bīstami vēselībai, jo kājas visas ir pilnīgi mītras, un pēc būtības esmu ja saslīmusi jo biju spiesta braukt uz darbu tādos zābakos kūri man bija pārdevusi NS King veikalā, saslīmu jo kājas bija mitras, bija jāperk gan zāles gan jāmaksa ārstam.
Apkalpošana DOMINA, Alfa, Azura NS King veikālā ir ļoti rūpja, rūnat negrib mierīgi uzreiz ar paaugstīnato balsi atbild un gandriz izmēt no veikāla, gan vadītāja gan pārdēvējas ir rūpjas nervozas.
Ieteicu vispār nenākt uz to veikālu. Mani rādinieki arī sastopas ar tādu situāciju.

T

E eduardfs 29.12.2010

Taņka tu debīla esi?

E Emils 29.12.2010

Ārprāts... Jau apnika lasīt šīs sūdzības par NS Kings. Ja neskatoties uz simtiem sūdzību cilvēki turpina pirkt šos "sūda apavus" tad paši ir vainīgi. Ja Jums būtu galva uz pleciem, tad Jūs "nebūtu spiesti braukt uz darbu" ar mitrām kājām un deļ tā slimot!

L Lauva 12.02.2011

Jā, bieži ko jauku atrodu, bet rezultātā, vai nu svīst kāja, vai laiž slapjumu iekšā, vai vienkārsi saplīst. Apavus kopju, retu reizi pārkāpju noteikumus, noslinkoju. Pēdējais piliens bija, kad izgaju ārā, slīpumiņā paslīdēju, un pazaudēju gandrīz papēdi. Tad nu devos interesantā gaitā uz tuvējo veikalu pirkt zābakus. Vienmēr ir cerība, šoreiz varbūt būs labi... lētticīgie ļaudis

Z Zinaida 12.02.2011

Eti sapogi specialno prednazna4eni dlja belih negrov, a vi e64o hoteli ih nositj!Kupi-postav doma na polo4ke i raduisja!

A Alīna 01.03.2011

Некачественная обувь может в любом магазине быть. И дело тут не в NS King. Сколько там покупала, никаких проблем не было.

S Sonya 01.03.2011

Apavi, kas tiek pārdoti Latvijā, nav domāti mūsu laika apstākļiem.