www.sudzibas.lv NS King NEKVALITATĪVI APAVI UN APKALPOŠANA

NS King - NEKVALITATĪVI APAVI UN APKALPOŠANA

Ļoti žēl, ka par salīdzinoši augstām cenām netiek piedāvāta pienācīga apavu kvalitāte... ziemas apavi atlīmējas jau pēc pirmās sezonas... griežoties veikalā ar pretenziju, vadība iespītējas un nenāk pretim tikai un vienīgi remonts, sāk vēl mani mācīt kā esmu nēsājusi apavus un kāda mums Latvijā ziema (iespējams, tad nevajag tirgot tādus ziemas apavus, kas nav piemēroti mūsu ziemām, varbūt vispār neko nevajag tirgot? ...sajūta, ka palīdzēt klientam nav īpaša vēlme. Apavi,kas tiek izņemti no remonta ne tikai ir nekvalitatīvi saremontēti, bet nav pat apstrādāti ar nepieciešamajiem līdzekļiem, citās iestādēs apavus pēc remonta saņemu kā jaunos, bet šeit..izskatījās ka veikala darbinieki tikko no kājām būtu tos novilkuši nevis no remonta atnesuši... skumji, par šādu attieksmi un apkalpošanu...saprotu,ka veikals nevēlas zaudēt naudu, bet klients ne tik vēlas maksāt par nekvalitatīvu preci.... Vismaz esat atvieglojuši man iepirkšanos nākotnē, NS KING iešu apkārt ar līkumu :)

Z

L liegums 04.03.2013

NS KING ir vieta, kas ir jāiet ar līkumu, ja ir vēlme iegādāt apavus, kurus var nēsāt ilgāk kā 3mēnešus (par cenu, kura nebūtu saucama par mazu - 50Ls). Ziemas zābakiem pēc trīs mēnešiem atlīmējās (tieši tā - atlīmējās!!) papēdis. Jelgava, Pasāžā, veikala vadītāja ir tik "adekvāta", ka pati spēj novērtēt, vai tas ir ražošanas defekts vai nē. Protams, lai saglabātu apgrozījumu garantija ir atteikta (arī remontu nepiedāvā). To tā neatsāsim, griezāmies ar oficiālu pretenziju, lai pamato uz kuriem likuma pantiem ir atteikts pieņemt līguma noteikumiem neatbilstošu preci atpakaļ, kā arī griezīsimies PTACā. Lieki piebilst, ka konkrētajai personai jau šī ir 3ā reize ar sliktas kvalitātes apaviem, aptaujājot paziņas, izrādās, ka citiem arī ir "pieredze".