www.sudzibas.lv NS King Nekvalitatīvi apavi

NS King - Nekvalitatīvi apavi

Nopirku bērnam šņorzābakus, trešajā dienā viens āķis izplīsa ar krietnu robu materiālā. Skaidrs, ka nekvalitatīvi apavi. Aizgāju, teicu, ka gribu atpakaļa naudu. Solīja izskatīt sūdzību. Pēc 10 dienām saņēmu ierakstītu vēstuli, ka tas nav ražotāja defekts. Varot veikt ekspertīzi, ja defekts netikšot atzīts, būs jāmaksā man vēl 28-30 lati. Elegants piedāvājums, lasu, ka daudzi šajā brīdī ir atmetuši cerību cīnīties. Grasos veikt neatkarīgo ekspertīzi, vēl pakonsultējoties ar PTAC. Ziņošu, kā veiksies. Apavus gan tur neiesaku pirkt nevienam.

G

T treilis 08.11.2008

viss kārtībā! nopirku NS kurpes par apm.45, 00, pēc sezonas noplīsa zole no virsas, dabīgi, kasīties uz veikalu negāju, tai brīdī ar naudu bija knapi, nopirku kurpes tirgū par 10, 00 un mierīgi lietoju tikpat intensīvi nu jau aptuveni tikpat ilgu periodu

I Iveta 11.11.2008

Pilnīgi piekrītu par NS KIng apaviem es arī iegādājos zābakus nostaigāju 5 dienas (bet ar zābakiem nestaigāju visu dienu tikai no rīta līdz darbam un vakarā atpakaļ no darba) un zābaki atlīmējās zole.Draugs aiveda zābakus uz garantiju un lūdza gaidīt 10 dienas tad došot ziņu.Pēc nedēļas piezvana pasaka, ka zābaki salaboti.Aizbraucu pakaļ it kā viss kārtībā.Nākošajā dienā eju uz koncertu tikeu knapi līdz pirmajam krustojumam un zābaki atkal tajā pašā vietā beigti nu gan mans pacietības mērs bija galā braucu uz NS King un diezgan stingrā tonī pateicu visu ko domāju kā arī to vai nu dod naudu atpakaļ vai jaunus zābaku.Tad viņi man zvana atkal pēc 5dienām, ka var nākt samainīt zābakus.BIju jau protams ļoti neapmierināta, jo vairāk kā mēnesi zābaki bija manā īpašumā, bet kājās respektīvi viņi man bija tikai 5 reizes.
NU pagaidām zābaki ko samainīju kalpo vēl labi kaut arī īpaši bieži nevelku jo vienkārši bail par to kvalitāti.

A Aneta 16.11.2008

Njaa NS King savus braakus neatziist par razotaaja vainu..kautgan tie ir braaki razojuma vainas peec...Esmu daudz dzirdeejusi suudziibu...

G Gatis 22.12.2008

Man ir identiska problēma. Skaidri redzams, ka zābakiem konstrukcijas dēļ pārlūzusi zole, pat mēnesi nesanāca nostaigāt. Aizgāju uz veikalu šie, protams, saka, ka tā mana vaina ka es redz zoli nekopjot un vispār staigāt nemākot, bet, kad pieminēju PTAC pieņēma zābakus. Tagad atsūtījuši vēstuli, ka viņi neatzīst savu vainu, un ka ekspertīze izmaksāšot kādus 28-30Ls. Doma ir dabūt tos zābakus atpakaļ un pašam nest uz PTAC ekspertīzi. Viltīgi jau viņi dara - redz mēs savu vainu neatzīstam, bet jūs varat mēģināt taču tas izmaksās tik un tik(varu saderēt, ka lielākajā daļā gadījumu sūdzība ar to arī beidzas).

A Agnese 20.11.2009

Ar manām kurpītēm bija tāds atgadījums. Vasarā iegādājos platformas kurpes un pēc nedēļas visa zole un malas sāka līmēties vaļā + visam tam vēl kurpes izskatījās kā sakusušas. Aiznesu pie kurpnieka, teica, ka esot fabrikas brāķis un salabot nevarot.

D devo4ka 20.11.2009

taapeec jaapeerk apavi humpalaaaas, izmet aaraaa un peeerk naakamos...es tikai taa daru un shodien arii pastalas nopirku uz ziemassveeetku balliiiti, pastalas ruulleeee...

T tatjana 19.02.2010

samie lutshie prodavci-spice NS King, i obuv horo6aja, sami pokupaete samoe deshovoe, vidite 4to, a potom zaluetes.Ja vsegda davolna bila obuvju iz etogo magazina

G Gunta 09.06.2010

Starp citu, es vinnēju NS King un dabūju atpakaļ naudu, jo neatkarīgs eksperts atzina, ka ražošanas brākis. Čakars uz mēnesi, bet bija vērts!