www.sudzibas.lv NS King Nekvalitatīvi apavi

NS King - Nekvalitatīvi apavi

Rudenī, oktobra beigās, nopirku ādas puszābakus, uz atlaidi ~50-60eur. Pērkot nedaudz šaubījos par to. Ka apavi līmēti nevis šūti, bet pārdevēja pārliecināja, ka līmētie pat labāki esot. Nostaigāju 2 nedēļas un pamanīju. Ka abiem zābakiem atlīmējušies sāni iekšpusē. Nesu uz veikalu, gribēju mainīt pret citiem apaviem, kas protams netika akceptēts. Remontēšot. Ekspertīze+remonts aizņēma gandrīz mēnesi, pa šo laiku paspēju iegādāties citus rudens apavus. Nu neko, salīmēti smuki. Tagad, kad apmēram 1-2 mēnešus atsāku valkāt pavasara apavus (šie apavi tika uzvilkti max 20-30x) , tās pašas vietas atkal atlīmējās. Būs vien jāmēģina iet vēlreiz. Jēga gan droši vien maza. Nekad šajā veikalā neiepirkšos un neiesaku to darīt arī citiem. Attieksme briesmīga - aizpildot lapu pirms ekspertīzes, kur rakstīju, ka gribu jaunus apavus vietā, pārdevēja tik pasaka, varat jau rakstīt, bet apstiprināts tas netiks..

01.04.2019

Работяга 01.04.2019

pilnigi piekritu.. apavi no sia rekker tik pat divaini ka iekartoties darba bes sarunas un atlases kartas :(

B Bitīte 02.04.2019

Kā kuram. Pašai pieredze nav tik bēdīga. Pagājušajā pavasarī pirku apavus, staigāts ar tiem daudz, un vēl joprojām nav saplīsuši. Māsai arī jau 4 gadus turās rudens/pavasara zābaciņi.