www.sudzibas.lv NS King Nekvalitativi apavi

NS King - Nekvalitativi apavi

Novembrī iegādājos ziemas apavus sev un sievai. Iztērēju 100 Ls. Pēc mēneša valkāšanas maniem apaviem saplaisāja zole, sievas apaviem atlīmējās zole. Aizvedu atpakaļ uz veikalu, aizpildīju sūdzības anketu. Pieprasīju atgriezt naudu. Pēc nedēļas atnāca atteikums "Tas neesot ražošanas brāķis". Izdomāju ka pats iesniegšu apavus ekspertīzei. Sazvanīju ekspertīzi no ptac mājas lapas, konsultācija kuras laikā pateica vai ir ražošanas brāķis vai nē bij par velti. Ekspertīzes izdevumi 60 LS(2 apavu pāri).
Kad saņēmu eksperta slēdzienu ar visiem papīriem apaviem un čeku braucu vēlreiz uz veikalu un nedēļas laikā saņēmu atpakaļ naudu par apaviem un ekspertīzes izdevumiem.
Procesa laikā, kad nezināju kas un kā jādara zvanīju uz patērētāju tiesību biroju, viņi man visu apskaidroja.
Laik ietilpīgs process ,bet vismaz saņem savu naudu atpakaļ.Citiem arī iesaku rokas nenolaist un cīnīties.
Pēc visa pieredzētā un dzirdētā sapratu ka tajā bodīte vairs neiepirkšos un citiem arī neiesaku!
Liels paldies PTAC un firmai "EKSPERTIZE" par lielisku sadarbību!