www.sudzibas.lv NS King nekvalitatīvi apavi

NS King - nekvalitatīvi apavi

Neko jaunu jau nepateikšu, vienkārši vēlos, lai aizvien vairāk papildinās NS King kartotēka.
Nekad un nekādos apstākļos neiesaku iepirkties šajā veikalā, jo, ja arī Jums saplīsīs apavi 1. dienā, neviens savu vainu neatzīs, bet liks samaksāt 32Ls neatkarīgā eksperta slēdzienam! Vienkārši nožēlojami!
Es 100reiz labāk iepērkos Centāltirgū, tur zinu, ka apavi tiek samainīti (kā pie cilvēkiem), bet šis uzņēmums izceļas ar savu "rijību" --> nepietiek ar to, ka apavi tiek pārdoti ar simtkāršu uzcenojumu, bet vēl negrib samainīt - kaut kas necilvēcīgāks pat redzēts nav!
Tā vispār ir un bija pirmā un pēdējā reize, kad iegriežos šajā veikalā!

I Ieva 21.04.2011

Riktīgi urlas, kad es jums saku!

J Jehidna 21.04.2011

Man arī saplīsa apmēram pēc nedēļas, piedāvāja remontu, vai veikt viņu, vai savu ekspertīzi. Es veicu savu ekspertīzi, to ir lētāk veikt pie neatkarīgajiem ekspertiem un dabūju atpakaļ savu naudu. Nekādā gadījuma neveiciet viņu ekspertīzi, tur roka roku mazgā! Nenolaidiet degunu, bet ejiet un cīnieties par savām tiesībām. Lai Jums izdodas!!!

S Svetlana 22.04.2011

Nezinu, kā Jūs staigājat- es iepērkos NS Kingā jau 6 gadus un esmu apmierināta gan ar apavu kvalitāti, gan ar pretenziju izskatīšanas iespējām! Ļoti adekvāti darbinieki!!! Patīk

L Laila 22.04.2011

laikam 3 apavu pārus esmu pirkusi un ne tos lētākos - visiem viens galarezultāts - saplīst. Vieniem taisīja remontu, ka saplīsušo ādu ar ielāpu līmēja ciet :D tas ir smieklīgi līdz asarām, jo nav vairs spēka ar to "krāpnieku kantori" cīnīties. Es tur vairs savu kāju iekšā nesperu un mani radi/draugi arī. Tas ir absurds, kas tur darās. Āaaaaaaaaaaaaaaa... es pat apsveru domu, ka vajag kādu TV "dzelteno" raidījumu izsaukt

B Babene 25.04.2011

Pilnīgs sviests ir šī kompānija!
Es biju nopirkusi zābakus -ziemas, pavasarī uz atlaidēm... 3* uzvilkusi, kad sāka virsējā "āda"no zābakiem lobīties nost...
aiznesu atpakaļ... man atbildēja... nu jā, pa mitrumu ar zābakiem staigāts un ar mašīnu ar braukts!!!
Viņiem vajadzētu pie ieejas durvīm pielikt, ka apavus pārdod izmantošanai kā muzeja exponātus!!!
Augstākā vadība arī melo; kad zvanīju un jāutāju par saviem aizsūtītajiem apaviem, man atbildēja, ka neko nezina, ka atzvanīs; neviens neatzvana 3 dienu garumā; kad zvanu vēlreiz, nosviež vienkārši klausuli! Super kompānija!!! Kādreiz iepirku apavus gan sev, gan vīram, gan abiem bērniem; tagad ne santīmu tajā bodelē neatstāšu!!!
Kamēr pērc un viss ir lai, tikmēr izturas kā "nolaizītas"; kā rodas problēmas, tā laipnās pārdevējas pārtop par fūrijām!!!
GALĪGI GARĀM BODELE!!! Tirgo apavus, kam pašizmaksa ir santīmi!!!

S susurs 27.04.2011

man arī ir negatīva pieredze ar NS KING, tagad eju ar līkumu šim veikalam. Es uztaisīju ekspertīzi, dabuju naudu atpakaļ, bet vairāk nav vēlēšanās iet tur. Tad jau tiešām labāk pirkt tirgū apavus, vismaz tad zinu, ka nav liela nauda izmesta vējā. Iesaku visiem veikt ekspertīzi un nepadoties cīņā ar NS KING!

S Solcha 21.05.2011

Tas pats stasts. Meitai puaudzei NS KINGa nopirku vasaras sandales (27 Ls), kuram pec 2 nedelu neregularas vilksanas saka limeties valja zoles sanu malas, kas izradijas pielimetas. Pieteicu pretenziju, iesniedzu apavus veikala, pec laika sanemu standarta vestuli no galvena ofisa. Ipatneji un smiekligi ir tas, ka sakotneji vini piedavaja veikt "kvalitativu remontu" vai veikt ekspertizi, kas ir darga un, kuru, visticamak, apmaksasu es, jo defekts ir maznozimigs un radies manas meitas neatbilstosas apavu valjasanas rezultata. Kad piekritu veikt ekspertizi un ludzu atdot apavus, man atkal piedavaja veikt "kvalitativu remontu" vairs nepiedavajot ekspertizi. Protams no remonta attiecos un draudeju versties Patereteju tiesibu aizsardzibas biroja, uzradot abpusejas sarakstes vestules un apavus. Pec neilga laika sanemu zvanu, ka varu sanemt par apaviem samaksato naudu. Ar to gribeju teikt, ka nekvalitativu apavu cena jau ir ieklauti remonti, sarakstes un naudas atgrieshanas. Par savu taisnibu lidz galam cinas tikai dazi, tapec firmai nav nekadu zaudejumu, tikai pelnja. Cinaties ar NS KING!

I Iluta 27.06.2011

Man arī šajā veikalā ir negatīva pieredze.Dienās, kad ar ĢIMENES KARTI varēja iegādāties bērniem apavus ar 40% atlaidi.Neskatoties uz konkrēto skaidrošanos, pārdevēja pagriežot muguru manā klātbūtnē atļāvās mani nolikt līdz ar zemi sarunā ar citu pārdevēju.