www.sudzibas.lv NS King Nekvalitatīvas kurpes

NS King - Nekvalitatīvas kurpes

Nopirku T/C Azur NS King kurpes, nosēdēju ofisā divas dienas,kad kurpes sāka atlīmeties! Aiznesu atpakaļ lai saņemtu naudu par braķētām kurpēm! veikala man pateica ka naudu atpakaļ neatdod, ka ir jāsūta uz ekspertizi, es piekritu! pagaja vairāk nekā nedeļa, atbraucu pati, jo vestuli man neatsūtija! Atbraucot uz veikalu pardevēja pateica , ka uz ekspertizi manas kurpes netika vestas un piedāvaja man pašai to apmaksāt! Tad viņa atrada papīru kur rakstīts ka man ir piedāvats remonts. Es atteicos jo netaisos labot kurpes par kuram es samaksaju naudu un nenostaigaju vairak par divam dienām! jau vairākas dienas nevaru dabūt ne savas kurpes, ne naudu ne arī ar vadītaju parunāt! Kā teica pārdeveja vadītajas nav uz vietas un būs rīt! Atbraucot nākamajā dienā vadītajas atkal nav un sazvanīt viņu arī nevar! Ta kā labi padomajat pirms pērkat kurpes NS King!!!

L looneylv 05.12.2012

A ko var gribēt šajā outletā par cenām no 1LS? :D Kurpes no tērauda?... Naivie latvieši iekrita atkal reklāmas trikā un tagad čīkst... :D

P.S. Latvijā kurpes VISPĀR nedrīkst pirkt jo
1. Ir vismaz bejēdzīgs 300% uzcenojums
2. Letas un nekvalitatīvas kurpes no poļu tirgus kuras te pārdod par 'viskrutākajām' un 'ekskluzīvākajām' (VIENALGA KĀDS KURPJU VEIKALS LATVIJĀ)
3. Abnormāli debīlas reklāmas priekš dauņiem(un diemžēl laikam latvijā arī ir ļoti daduz tādi) jo ''atlaižu dienās'' pakustēties nevar šajos veikalos!

lucky 05.12.2012

Очень давно я тоже в NS KING купила туфли (не из дешевых), через 1 или 2 месяца стали отклеиваться. Принесла по гарантии, обменяли на новые туфли этой же модели. Через какое-то время и эта пара стала отклеиваться. Я опять понесла в магазин требовать уже деньги, т.к. обмен меня больше не устраивал. (видно вся партия этих кожаных туфель хреновая). Мне деньги возвращать отказались, предложили бесплатный ремонт. Я отказалась и потребовала только возврат денег. Тогда они предложили послать на экспертизу и в случае, если не моя вина, деньги отдадут. Экспертиза, конечно, была в их пользу. Если я не согласна с их экспертизой, мне предложили сделать независимую за свой счет. Я отказалась и получила назад свои туфли. Потом пожалела, что не согласилась на бесплатный ремонт...

K Katerina Alexandrova 05.12.2012

Piekritu Looneylv, visas kurpes, kas stav plauktos tados veikalos, pardodas tirgu vismaz tris reizes letak. es pati ta reiz nopirku kurpes Bomonda pa 19, 99Ls (ar milzigo atlaidi), pec tam tieshi tadas pashas redzeju tirgus veikalinja pa 9, 99Ls

S Svetlana05 07.12.2012

Konsultejoties ar neatkarīgo ekspertu pa telefonu man tika teikts, ka ja gribat kaut ko panākt no veikala NS Kings, uz ekspertīzi apavus jāved pašiem. Viņi nodod apavus savam, tā saucamam konsultantam, kuru slēdzīenu izdod par ekstertīzes slēdzienu, un kurš vienmēr ir pa labu veikalam. Pirms veikt ekspertīzi apavus var nodod neatkarīgam ekspertam uz konsultāciju, ja slēdziens ir par labu pircējam piedāvā slēgt ekspertīzes līgumu. Ja ir pircēja vaina, tad jāapmaksā tikai konsultācija, kura ir krietni lētāka par ekspertīzi.
Ammi!
Jums jāraksta sūdzība patērētāju tiesību aizsardzības centram. Vai Jūs veikalā rakstijāt prasijuma pieteikumu? Pēc likuma 10dienu laikā firmai rakstiski jādod atbildi uz prasijuma pieteikumu.