www.sudzibas.lv NS King Nekvalitatīva prece,slikts serviss un attieksme

NS King - Nekvalitatīva prece,slikts serviss un attieksme

04.07.2016.iegādājos somu TC Alfa,pēc dažām dienām somai radās dažādi defekti un 08.07.2016.nogādāju to atpakaļ pie pārdevēja, kur man paskaidroja, ka somas defekti tiks izskatīti 15 dabadienu laikā!!!!,tas nozīmē, ka esmu finansējusi veikalu, preci lietot šo laiku nevaru, kaut arī mans mērķis bija jauna soma,nevis veikala kreditēšana! 22.08.2016.atkārtoti ierodoties veikalā,pārdevēja paziņo, ka vēl nav pagājuša trīs nedēļas!!!,ka vispār cilvēks, kas to dara,esot atvaļinājumā!Tādi esot veikala noteikumi! Uzskatu to par absolūti nekorektu un nekaunīgu attieksmi pret pircēju!Šajā veikalā NEKAD vairs neiepirkšos, darīšu to zināmu saviem apkārtējiem.Jautājums- KUR SKATĀS PATĒRĒTĀJU TIESĪBU AIZSARDZĪBAS CENTRS?Uzskatu par nepieciešmību informēt arī PTAC par šī veikala patvaļu!