www.sudzibas.lv NS King nekvalitatīva prece

NS King - nekvalitatīva prece

Nekad vairs nesperšu kāju šajos apavu veikalos!Visi apavi, ko esmu iegādājusies Jūsu veikalos, nav izturējuši pat attiecīgo sezonu, bet nu pēdējais gadījums bija kronis visam. Nepagāja pat mēnesis un kurpēm nokrita dekoratīvā puķe, un Jūs apgalvojat ka tas nav ražošanas brāķis!!! Lielākoties pārvietojos ar auto, kājas vienu pret otru netrinu, bet Jūsu apavu kvalitāte ir "lieliska" tikai stāvot veikalā plauktā. Nevienam nekad neiesaku neko pie Jums pirkt!!!!!!!!! Zemē nosviesta nauda!

F Funny 25.07.2012

Diemžēl viss dekors nav ražošanas defekts un te tikai no veikala atkarīgs vai viņi vēlas saglabāt klientu vai nē...

B berg7 30.07.2012

Man tas pats, kedas nogāja 18 dienas no pirkuma dienas, zole nodila, atplīsa un piedāvā maniem apaviem veikt remontu. Kedas pa 35 LVL un 18 dienas tas man ir rekords, pirmo reizi kaut ko tādu redzu. Nepirkšu tur vairs neko un taisīšu anti reklāmu.