www.sudzibas.lv NS King Nekvalatīvi apavi

NS King - Nekvalatīvi apavi

Lūgums atsaukties cilvēkus, kas piekrituši Ns King piedāvātajai apavu neatkarīgajai ekspertīzei! Raktiet uz [slēpt]@inbox.lv.
Lieta tāta, ka pēc divu mēnešu valkāšanas man saplīsa ziemas zābaki(65Ls), kad uzrakstīju un ieniedzu parasības pieteikumu, man atbildēja, kat tas nav ražošanas brāķis, un piedāvāja ekpertīzi par 32Ls.
Nezinnu kā rīkoties. vai kadam ir bijis Pircējam labvēlīgs ekspertīzes rezultāts? Un vai es esmu tiesīga izvēlēties ekspertīzes veicēju?

G

I Ilze 21.03.2010

Īsumā, veikals sniedz savu skatījumu uz situāciju, kuram jūs variet piektrist vai nē, ja nepiekrītat veikala lēmuma, tālāk jus variet vēsties pie patērētajiem un veikt ekspertīzi, vai nu deliģējiet to darīt veikalam ( ar iesniegumu) vai arī pati ejiet uz ekspertīzi.Maksā ekspertīzes naudu zaudētājs, un man šķiet, ka nav vairs 32 Ls, bet gan vairāk. Taču silti iesaku pirms ejiet uz ekspertīzi aiziet uz konsultāciju, tā maksā 5 ls, un konsultācijā jums pasaka, vai tas ir defeks vai nav, jo ja nu sanāks, ka tas tiešām nav defeks, ietaupīsiet naudu.

Z Zane 22.03.2010

Var izvēlēties savu ekspertu. www.ptac.gov.lv lapā ir ekspertu saraksts. Veikalam ekspertīzi gan jau veic kāds "iebarots" eksperts, kas vienmēr teiks, ka vainīgs valkātājs, un reāli par to viņam nav nekādas atbildības.

A Aina 05.04.2010

Sandra ir laikam veikala darbiniece, ka velta tik labus vārdus. Es ieteiktu neiepirkties šajā veikalā, jo apavu kvalitāte ir ļoti slikta.

I Ieva 06.04.2010

Arī pati esmu neveiksmīgi iepirkusies šajā veikalā tikai Rīgā t./c. ORIGO. Ļoti nekvalitatīvi apavi... un tur nav starpības vai tie ir bērnu, sieviešu vai vīriešu un vai tie ir pa 20, vai pa 50, vai arī pa 80Ls...

2009.g. rudenī nopirku zābakus- saplīsa pēc mēneša, domāju, ka nu man trāpījās brāķis cena bija ap 60Ls, bet tā ka nesaglabāju čeku, ta nu neko... 2009.g.nogalē nopirku vīriešu krosenes dēlam, nepagāja 2 mēneši un ko domājat -tas pats, atplīsa zole, domāju nu šoreiz ir čeks, varbūt cīnīties par savām tiesībām, bet nu veikals neatzīst brāķi un piedāvā veikt ekspertīzi, apavu cena bija 20, - Ls +eksperts 32, - Ls, Tā ka nu izdomā vai gribās savas tiesības ( gan jau ekspertam būs ko teikt: vai nu nemāk staigāt, vai nu neatbilst apstākļi -ielas apavi ielai, utt)
Domāju, ka drošāk pa ekspertīzei paredzēto naudiņu iešu iepirkties, bet nu jau uz citu veikalu noteikti. Nevienam neiesaku NS KINGS!!!

M Monika 10.05.2010

Es gan nopirku apavus NS king un nākamajā dienā sapratu ka slēdzējs nestrādā aizgāju un man atļāva iemainīt parcik tāda paša modeļa nebija piemaxāju klāt un dabūju kurpītes bez brāķa :)

A aija 04.06.2010

Nekad vairs tur nepirkšu apavus, jo kvalitate ir ļoti slikta. Tas vēl būtu nekas, jo pati vien pirku, bet tas ka man vēl ir jācīnās, lai pieradītu, ka apavi nav saplīsuši manas vainas pēc ir par traku.Man konkreti vasaras basenes saplīsa pēc 20 min bērnam skolas izlaidumā-atplīsa visa zole vienai kurpei un saka plīst jau otrai.Kā jutās mana meita- variet drošivien iedomāties. Ja palasa NS kings iemeslus, kad nav vērts sniegt pretenzijas- var vienkarši pabrīnīties par marasmu, kas tur sarakstīts.Piem :apavi tiek nesāti mitros laika apstakļos( vai jums ir gadījies, ka izejat no mājām spīd saile, bet vakara līst lietus?), vai balles kurpes valkati kā ielas apavi. J a nemaldos, tad balles kurpes skaitās visas augstpapēžu kurpes.Vislabāk man patīk 5.punkts: patstāvīgi tiek lietots viens apavu pāris, nedodot tam iespēju atpūsties ik pēc pāris dienām ) Citos veikalos esmu pirkusi nebūt dārgus apavus, kurus esmu nesājusi diendienā vairakus gadus, bet nevaru novalkat.Fui NS king-padomajiet par savu pircēju, vai viņš oteiz pie jums vel atgriezīsies ?

I ieva 05.06.2010

NS KING ir vissliktākās kvalitātes apavu veikals, kādu esmu redzējusi. Nopirku vasaras čībiņas, pagāju 20 metrus pa piemājas celiņu un izplīsa ārā siksniņa, kas ir starp īkšķi. Nesu apavus atpakaļ, gribēju, lai atdod naudu taču teica, ka atsūtīs vēstuli, vai piekrīt. Aynāk vēstule, ka ir ''maznoīmīgs defekts, kas radies valkāšanas rezultātā (valkāšana, kā minēju bija 20 metri pa sausu celiņu), tādēļ viņi piedāvā remotu, vai ekspertīzi pa 30Ls. Domāju, ka iešu un taisīšu ekspertīzi, jo tā nekādā gadījumā nevar būt mana vaina.

E ellisa 27.08.2010

Man tāds pats stāsts - pec 4 valkāšanas reizēm ziemas zābakiem izveidojušās plaisas papēžu pamatā, pirmo reizi mūžā ko tādu redzēju, lai tā papēdis plīstu... Nepatika arī pārdevēju attieksme - ar mani neviens pat runāt negribēja, iedeva papīru, rakstiet, kur gribat, ar ko gribat... Tad teica arī parakstīties un tikai tad virs mana paraksta savā ailītē uzrakstīja savu spriedumu, ka apavi esot galīgi novalkāti, ļoti sliktā stāvoklī utt., kam gan nevarēju piekrist, bet paraksts uz papīra jau ir...Protams, neko nepanācu un tagad šajā veikalā neiepērkos.

M Maika50 07.09.2010

Arī tas pats - basenēm plastmasas zolēs jau pēc pāris nedēļām parādījās plaisas, bet vēl pēc pāris - daļa zoles vienkārši nolūza. Mana vaina, izrādās. Skaidrs, ka turpmāk tur neiepirkšos.

A Alek 18.01.2011

patiesi viņiem ir ļoti nekvalitatīvie apavi!

Nesen nopirku ziemas kurpes - kājas ļoti salst.

Kad sāka kūst sniegs vispār slapjas iekšā.

Neesmu nekāds buržujs un 45 Ls priekš manis ir liela nauda.

Mēģināšu griezties PTAC, jo tas reāli apdraud manai veselībai

S spamemail 16.04.2012

Piekrītu, ka NS Kingā ir nevis apavi, bet sūdi...
Domāju "iztērēšu 70 Ls par kvalitatīviem ziemas apaviem", bet arī sabojājās mēneša laikā (nesāju ļoti akkurāti, jo tie bija visdārgākie apavi manā dzīvē un pārsvarā braucu ar mašīnu, kur nebija lietus utt. ietekmes), arī atbildēja, ka veiciet ekspertīzi...
Pirms tam nopirku NS Kingā ādas čībiņas, domāju, ka tie smirdēja tikai pēc ražošanas brīža un tā smaka pazūdīs, tad tie stāvēja man uz balkona, tad vēl pagāja 1, 5 gadi skapī, bet tie tik un tā smird. Tas gan nav normāli. Točna nav no ādas, vnk no kkādas Černobiļas gumijas... Fuj.
Ceru, ka mēs paglābsim kādu pircēju no NS Kinga krāpšanas!
Ja pirkt tur apavus zem 20 Ls, tad nebūs žēl. Ja gribat kvalitātīvus apavus, tad meklējiet JEBKURU citu veikalu!
Ar cieņu, Anna.