www.sudzibas.lv NS King Neatgriež naudu

NS King - Neatgriež naudu

NS king veikalā iegādājos ādas apavus,uzvilku vienu reizi,abiem zābakiem atārdījās gumija. Aiznesu zābakus atpakaļ uz veikalu,ar visu čeku,zābakus nosūtīju uz ekspertīzi. Ekspertīzē atzina,ka tā ir valkātāja vaina.Nauda netikgriezt.tAttieksme briesmīga,nekad vairs neiepirkšos šajā veikalā un citiem arī neieteiktu. Šausmas.

B

A aga 10.12.2012

Nez vai ar tādu preces kvalitāti viņi ilgi noturēs savus klientus! Tad jau tirgū nopirkt labāk pa 10-20 ls apavus, kuri var izrādīties pat izturīgāki. Es ar pagājušā ziemā nopirku NS Kingā zābjus, kuriem sprādzīte atplīsa jau nākamajā dienā, zole sāka atdalīties pēc kādas nedēļas. par 40 ls... labi, nav liela nauda, bet par to cilvēks cer vismaz sezonu nostaigāt! Un arī rudens zābaciņiem (pirktiem tajā pašā veikalā) bija īss mūžs, jo vienā jaukā vakarā no papēžiem izlīda kaut kādi metāla gabali!!!??? + palasot ļoti daudzās "skaistās" sūdzības šajā portālā, arī es šim veikalam apeju ar līkumu un iesaku citiem neiegrābties.
Paskataties paši uz šīm sūdzībām - visas kā viena par nekvalitatīvajiem apaviem! Klienti ar rūgtu pieredzi jums saka priekšā, kas jūs tur sagaida! Teikšu godīgi, nezinu vispār, kurā veikalā lai pērk, var būt kādam ir kāds ieteikums, kur var nopirkt labus apavus? Neiet runa pat par cenu, labus zābakus varētu pirkt pat par 50+ ls, bet vairāk nav nekādas uzticības, visu laiku jāstreso, ka tik atkal neiegrābjas.

S Svetlana05 11.12.2012

Kurš sūtija apavus uz ekspertīzi Jūs vai veikals? Cik es sapratu no vairākiem komentāriem kuri rakstīti šeit, tad veikals sūta apavus uz ekspertīzi konkrētai personai. Painteresējos neatkarīgo ekspertu associācijā par šo personu. Viņš ir tikai konsultants, kuru slēdzienu veikals izdod par ekspertīzi un tam slēdzienam nav juridiskā spēka. Jāsūta uz neatkarīgo ekspertu associācijas ekspertīzi kuru saraksts ir patērētāju tiesību aizsardības centra mājas lapā. Jāpiesaka ekspertīzi obligāti pašam. Var nodot apavus ekspertam uz konsultāciju, tā maksā krietni mazāk. Tad eksperts pasaka vai ir vērts dot tālāk uz ekspertīzi. Nosūtīt apavus uz Rīgu var arī pa pastu.