www.sudzibas.lv NS King kvalitāte zem visām robežām

NS King - kvalitāte zem visām robežām

Arī es varu pateikt visu to sliktāko par NS king apavu kavlitāti!!!
Es neesmu no tiem pircējiem, kas uzskata, ka apavus ko nopērku par ~ 20Ls varēšu nēsāt visu mūžu, bet mana pieredze ar Ns king apaviem ir vienkārši pārsteidzoša!!!
Nopirku pagājušajā vasaras nogalē, kad bija sācies atlaižu laiks, kurpītes veikalā NS king. Cik atceros, tad vienā piegājienā nopirku vairākas dažādas kurpes, bet tas šoreiz nav būtiski. Tajā vakarā biju ieplānojusi ar draugiem aiziet kaut kur izklaidēties, un protams, izvēlējos vienas no jaunajām kurpītē uzvilkt šajā vakarā.
Mājās sapucējos, uzvilku kurpītes un devos uz centru. Būtiski šajā stāstā ir fakts, ka līdz centram-(Brīvības piemineklim) mani aizveda ar mašīnu(respektīvi-ar kājām nekur negāju), izkāpjot pie Brīvības pieminekļa, devos Kaļķu vārtu virzienā un... še tev...pie Mc Donalds manām kurpītēm, kuras pirms pāris stundām bija iznestas no veikala, nolūza papēdis...
Vakars, protams, bija nedaudz pabojāts, bet atradu diezgan pozitīvu izeju no radušās nepatīkamās situācijas.
Protams, pēc dažām dienām ņēmu "jaunās" kurpes padusē un braucu uz Ns king sūdzēties. Pārdevēja paņēma kurpes, lai izlemtu, vai mainīt pret citām, vai tā tomēr ir mana vaina..Pats labākais bija pārdevējas piebilde-" šīs jau nav īsti ielas kurpes!!" Man gandrīz žoklis atkārās līdz zemei, un es pajautāju-"Vai tad ir arī tādas ISTABAS kurpes??"
Pēc kaut kāda laika saņēmu NS king atbildi, ka kurpes nav sabojājušās viņu nekvalitātes dēļ...Vienu vārdu sakot-es biju vainīga, ka kurpēm, kuras pirms dažām stundām nopirku, un nogāju ar tām labi ja 500m, nolūza papēdis. No viņu piedāvātās ekspertīzes atteicos, jo kurpju cena nebija tik liela, lai to darītu, un tik un tā, kurpes uz to brīdi valkāt es tāpat nevarēju(tāds starp citu bija mans mērķis, kad pirku kurpes-lai varu tās nēsāt!! :) )
Bet tā kā šīs kurpes pašas par sevi man patika, aizvedu pie sev zināma ļoti laba kurpnieka, lai mēģina to papēdi piemontēt. Un te nu sekoja vislielākais šoks-kurpnieks man paziņoja, ka šis kurpes jau vienreiz esot bijušas labotas, jo jaunām kurpēm netiekot urbti kaut kādi papildus caurumi un skrūvētas kaut kādas nestandarta skrūves.(Par kurpnieka paziņojuma patiesumu nešaubos ne mirkli, jo šis vīriņš ir ar ļoti lielu darba stāžu un ļoti pierezējis savā darbības jomā).
Galu galā kurpes tika salabotas, nēsāju tās uz urrā, bet tomēr man nedod mieru jautājums-vai tās kurpes pabijušas remontā jau pirms nonākšanas mūsu LV veikalā, vai varbūt kāda pārdevēja "'aizņēmusies" kurpes uz kādi ballīti (kā tas mēdz notikt lielveikalu apģērbu/apavu pārdevēju praksē), nolauzusi papēdi un aiznesusi pati uz savu galvu pie apavu meistara, pēc kā nostutējusi kurpes atpakāl noliktavā!!! Kas zin!!! :)
Ir vēl paŗis gadījumi bijuši ar NS king apviem(atirušas vīles zābakiem, pārtrūkušas kurpju siksniņas), bet šis bija pats interesantākais atgadījums, pēc kura uz NS king pusi pat neesmu skatījuses!!!

X

B bulka 04.11.2009

Zini, es vienreiz pasūtīju apavus no Quelle un tur skaidrā vācu valodā bija rakstīts, ka tās ir istabas kurpes...

A Andrea 04.11.2009

par kavlitāti pilnīgi par man augstpapēžu kurpes noturējās 2vas dienas un nesu atpakaļ tikai brīnumainā kārtā meitai sandales jau 3 gadus turās

A ainars 22.01.2010

Tās kurpītes bija kāda cita uzstājīgāka pircēja atnesusi atpakaļ un veikals tās salaboja un atkal laida pārdosana

L liāna 22.01.2010

Aha! Man ar bija atgadījums ar NS King. Nopirku sezonas (rudens- pavasaris) zābakus. Pagāja aptuveni mēnesis, kad pārlūza subinators vai kāviņtursauc'un papēdis sāka "staigāt". Aiznesu salabot. Taču vēl pēc nedēļas nāca otrais šokējošais jaunums - arī ar otru zābaku tas pats. Tā kā ar citur iegādātiem zābakiem tā nekad nebija ga'dijies, tad nenorakstu to visu uz kaut kādu savu nepareizu gaitu vai neatbilstošu lietošanu... Skumīgi. Lai arī maksāja tikai Ls 20, tomēr gribētos, lai apavi nokalpo vismaz to vienu sezonu...:( Un šajā veikalā savu taisnību pierādīt nevarēs nekad!

L Liga 03.09.2010

Arī es nopirku NSkingā Valmierā vasaras kurpītes, kurām pat pēc pāris uzvilkšanas rezēm atklājās ražotāja brāķis.Kurpēm bija platformas papēdis, kura "sēdās "uz iekšu līdz ar to sāka atlīmēties arī zole.Protams gāju uz NSkingu, rakstīju prasījuma pieteikumu, lai atgriež naudu par preci, bet pēc 8 dienām saņēmu atteikuma vēstuli, ka tas nav ražotāja brāķis.Ja man esot iebildumi, varot sūtīt uz ekspertīzi, kuru piedāvā arī SiA "NITTIS".Maksā no 28-32ls.Visus dokumentus, ko aizpildat veikalā -paturiet sev, jo tas būs vajadzīgs ekspetīzē...
Protams izvēlējos neatkarīgo Ekspertīzi Rīgā, kura slēdzienā atzina, ka tas tomēr ir ražotāja brāķīs.Tagad NSking ir jāatmaksā gan par kurpēm, gan Ekspertīzes izdevumi...
Mīļie cilvēki, neļaujiet sevi abižot, ja uzskatat, ka apavi ir ražotāja brāķis un veikals neatgriež naudu, sūtiet uz ekspertīzi.Ja nēesat pārliecināti, ka ekspertīzē uzvarēsiet -varat ar ekspertu pakonsultēties. Ekspertīze Rīgā, skolas iela 9-14 67289836

A Aigars 14.01.2011

Labdien!
IEsaku pieteikties visus, kas jau apkraapti ssinii veikalaa ar kevalitatiivo preci.

Taa kaa Marita uz telefona zvaniem neatbild un neatzvana
sazvaniit pat sekretaari vairs neizdodas :(, kaa arii PTAC lielas jeegas nav griezties - piedaavaaju griezties kaut kaadaa Tv paarraidee kuram dotais sizzets interesees ..kaut kaadaa Tautas Balsii kaut vai.
Jo vairaak buus cilveeku - jo reaalaak, ka izdosies vismaz citus pabriidinaat par ssiis firmeles kraapniecisko buutiibu.

Naudu jau diez vai atgrieziis...bet nu ssoreiz jau taa ir principa lieta.
Ja kaads veelas piedaliities, tad [slēpt]@inbox.lv
Gaidu veestules.

Komentēja: Ai