www.sudzibas.lv NS King Kvalitāte uz nulles robežas

NS King - Kvalitāte uz nulles robežas

Kad manām kurpēm nogāja virspusē materiāls, lai gan biju uzvilkusi tikai 2 reizes, devos atpakaļ uz T/C alfa NS King samainīt. Protams attieksme bija visai nelaipna, jo es atnesu atpakaļ viņu kurpes. Aizpildīju prasījuma pieteikumu un gaidīju 10 dienas. Uz e-pastu atnāca laipna atbilde, ka viņi uzskata, ka tas nav ražošanas defekts un piedāvā veikt ekspertīzi. Es uzskata, ka viņi šmaucas, jo tās kurpes nemaksāja 10 vai 15 ls, lai virspusē, kur nekas viņām nepieskaras un nav iespējams noberzt, tā vienkārsi nonāktu vesela plēksne. Pabrīdinu arī citus cilvēkus, apdomājat pirms kaut ko pērkat šajā veikalā, vai gribat savu naudu izmest miskastē. Ekspertīzei es neuzticos, jo nevar jau zināt vai nav uzpirkuši veselu uzņēmumu, ja reiz šim veikalam ir tik daudz sūdzību.

I

T ToIeva 31.07.2011

Tās tupeles bija domātas nevis valkāšanai, bet gan izvadīšanai pēdējā gaitā!

Z Zane 02.08.2011

Vajag paņemt apavus un nest uz paša izvēlētu ekspertīzi. Patērētāju tiesību aizsardzības centra mājas lapā ir ekspertu adreses. Piem., var aiznest uz Skolas ielu - pati tur reiz nesu savus zābakus. Ekspertīzes cena ir ap Ls 28. Bet eksperts vispirms manus zābakus tāpat bez maksas apskatīja un manā gadījumā pateica, ka veikala noteiktais nolietojuma % ir adekvāts (man veikals bija piekritis atmaksāt naudu, ieturot nolietojumu, kuru es uzskatīju par lielu). Tā kā, ja ir pilna pārliecība, ka nav Jūsu vaina, tad vajag apavus nest uz savu izvēlēto ekspertīzi.