NS King - Kvalitāte

Es agrāk biju NS King patstāvigais klients, un klienta karte man vēl, jo projām metājas makā, bet nu esmu sapratusi ka šo veikalu var norakstīt. Apavus esmu šajā veikalā pirkusi piecas reizes un četras no tām arī apmerām pēc mēneša nesusi atpakaļ. Vienmēr pēc kāda laika apaviem sāk kustēties papēži un līdz ar to arī tiek apgrūtināta staigāšana. Šķiet ka šos apavus ražo nevis velkāšanai bet gan skatologa dekorēšanai. Pēdējais gadījums, kas pieliks lika man saprast ka kāju vairs šajā brāķu bodē vairs nesperšu bija tas, ka biju nopirkusi tiešām skaistuz zābaciņus bet jau pēc mēneša aiem zābakiem, atpīsa papēži no zābaka, es devos nikna uz veikalu un pieprasīju atdot preces summu jo zābakiem ir 2 gadu garantija bet tie kalpo knapi mēnesi, rezultātā man pēc deviņām dienām pienāca ierakstīta vēstule, kurā bija rakstīts, ka zābakiem esot jāveic ekspertīze un man par to jāmaksā 27ls. Es devos uz veikalu, lai satiktu veikala vadītāju, kura tajā brīdī nēsot bijusi veiklā, pardevējas man teica ka esot jāzvana šī veikala menidžerei. Vēstulē bija norādīts nummurs, kad zvaniju, tad pacēla vīrietis, kas ar šo firmu nekādā ziņā nebija saistīts. Tā nu nikna paliku bez zābakiem un naudas. P.S Ekspertīzi netaisīju, bju pārliecināta, ka šo veikala lielā politika būtu iegrozījusi tā ka, šos zābakus esmu salauzusi, nevis tie nav pienācīgi kalpojuši, un ja būtu samaksājusi 27ls tad būtu zaudējusi arī tos. Manuprāt šajā veikalā no kvalitātes nav ne cik.

I

I Ina 01.09.2008

Atvainojos par ļoti daudzajām kļūdām! :)

R ReaL 01.09.2008

Es domaju ka ja nu visi zabaki jums pliist, tad jus vienkarshi nemakat staigat uz papezhiem )))

I Ina 01.09.2008

Arī visām manām paziņām plīst šie zābaki ne tikai man :) . Un ir apavi no citiem veikaliem, kas kalpo godam.

A Alīsija 02.09.2008

Jā piekrītu gan, apavi ir sliktā kvalitātē. Pavalkā mēnesi ziemas zābakus un pēc mēneša zole sāk šķiebties u vienu pusi un atlīmējas šuves, tā ka kājas slapjas. Ā, un rāvējslēdzējs ar sabojājās. NS KING iepirkos pirmo un pēdējo reizi. Vairs šjā veikalā neiepērkos un viss ir ok.

M marite 02.09.2008

Es nopirku tur botas divus parus uz atlaidem un man kaa gadu ar taam nekas nav noticis :)

A Atis 03.09.2008

kādu laiku tur nostrādāju pirms pāris gadiem, tad tik daudz sūdzību nebija, bet nu izskatās ka viss iet uz slikto pusi... katrā ziņā arī tur ir labu firmu apavi, kuri neplīst tik ļoti, bet parasti ir tā - ka sir smuks tas plīst un ir nekvalitatīvs, bet tas kas pēc skata nav pārāk pievilcīgs, ir tiešām kvaliatīvs :)

M m..... 03.09.2008

Runājot par ekspertīzi, veikals nevar pieprasīt naudu par ekspertīzi, tikai tad ja ekspertīze liecina pa labu pārdevējam, bet caur patērētājem var pats visu nokārtot viņiem ir savs eksperts kas paskatās tos apavus, tikai jābūt čekam un tālāk viņi nodos informāciju kur veic profesionālu ekspertīzi un nest pašam, ja nēsi droš par veikala godīgumu, veikals nes uz kautkādu savu vietu, bet tādas ir vismaz -6, Rīgā

M merilyn 23.09.2008

Sdelano v kitaje, povezet ili net...

S Scarlett 02.06.2009

Man jau otru gadu ir trīs šajā veikalu tīklā pirkti apavu pāri, kas lieliski kalpo. Ar vienām kurpēm pērn izbraukāju Itāliju krustu šķērsu, drošības pēc biju līdzi paņēmusi rezerves apavus, taču tie man nenoderēja. Pieļauju, ka 1) valkātājai, kas rakstīja sūdzību, vienmāršu neveicas ar kvalitatīviem apaviem (brāķis gadās kā uzburt), 2) patiešām neprot valkāt apavus.

A ALEX 29.04.2010

Pērciet tos sūda apavus centrāltirgū, vismaz uzreiz būs skaidrs par ko maksā !
Normālu apavu cena -sākot no 200 LVL, lētāki ir sūdi!

I Igors 23.08.2010

Es iegaadaajos apavus NSkingaa un nakama diena jau aiznesu to atpakal, jo tie bija ljoti nekvalitativie. Vini panema to taisiit. Pec vienas nedeljas es sanemu to atpakal. Kad es atnacu majas es to pameginaaju un... es nezinu kaads meisters to taisiju, bet man liekas kaut kads alkashs, vai idiots. Es atnesu to atpakalj un vini piniema uz ekspertizi, pec 2 nedeljam man atnaaca atbilde ka defekts ir radijushis pec lietoshanas. bet es to sudi ne lietoju... NS KING suds.. nekad nieeshu sheit, un nevienam niesaku!

K kliente 29.07.2011

Sveiki!
Man ir līdzīgs gadījums, arī esmu iegādājusies vairākus pāru kurpes, bet vienmēr vīlusies . . .
Pirms diviem mēnēšiem iegādājos ērtas NS KING "ALFĀ" kedas par 13Ls, tiku tās uzvilkusi kādas 10 x, lai izietu ārā, poastaigāt.
Jau pēc pāris valkāšānām, jutu, ka zole kļūst arvien plānāka abiem apaviem, jkau varēja manīt, ka zolē manāmi veidojamies caurumi, kuri pārplēsīs zoles uz pusēm.
Nolēmu nest apavus atpakaļ, bet uzviku vēl vienu reizi, pagadījos būt ārā lietus laikā, un viss, zoles pušu.
Uzrakstīju sūdzību, pēc 10dienām, saņēmu attikuma vēstuli, varu pat nerakstīt, kas tajā bija rakstīts.
Vai tiešām NS KING veikala preces ir domātas velkāšanai? Jebkurā citā veikalā nopirktās kurpes vēl nekad neesmu nesusi atpakaļ!

T ToKliente 29.07.2011

Vajadzēja painteresēties, varbūt šie apavi bija domāti izvadīšanai pēdējā gaitā.

K kliente 29.07.2011

Laikam vajadzēja pajautāt :D
Es tiešām nasaprotu, kādēļ vēl tāds veikals un citi šim līdzīgie darbojas, ja tie tikai maldina klientus. Mēs pērkam apavus, par naudu, ko esam nopelnījušas strādājot, lai pēc tam nomestu naudu zemē . . .

A as 29.07.2011

Krāpnieki!

R rolands 04.10.2011

Iegaadaatie apavi NS king veikalaa ir drausmiigi.tika mainiiti un pirkti vairaakas reizes, beigu beigaas mani atshuva, vairs nekad neiegaadaashos apavus shinii veikalu tiiklaa.Attieksme drausmiiga!!!

E Elīna 20.11.2011

Es pērku apavus tikai NsKing veikalos jau vairākus gadus un līdz šim tikai ar diviem pāriem ir bijušas problēmas un es zinu, ka tas ir tāpēc, ka nēsāju ne tā kā vajadzētu - izmirku lietū, laikā nenomainīju pasitņus, paklupu uz bruģa utml.

Šajā veikalā labas kvalitātes apaviem cena nav lēta un lētie apavi saplīsīs pirkti arī citos veikalos. Zābaku pāri par Ls 90 (regulāri mainot pasitņus) nēsāju trīs sezonas pirms ar asarām acīs šķīros. Kurpes par Ls 30 kalpo vienu/divas sezonas. Zābaku pārus, ko nopirku pagājušā sezonā, nēsāšu arī šajā - nekāda vaina.

Nevajadzētu cerēt, ka apavi par Ls 13 kalpos ilgāk par 10 reizēm pastaigājoties pa lietu. Tā ir patērētāju sabiedrības realitāte - gribi ietaupīt iztērēsi nervus un galabeigās pārmaksāsi.

M Madara 28.11.2011

Esmu to "laimīgo" pulciņā, kas iegādājās apavus šajā veikalā. Uz darbu nevis aizgāju, bet aizbraucu ar mašīnu, visu dienu birojā, bet vakarā konstatēju, ka šuves ir vaļā. Protams nesu atpakaļ, tā kā tas viss šobrīd vēl ir procesā, tad nav ne jausmas kā tas beigsies...vismaz es zinu, ka tā bija pēdējā reize, kad tur iepirkos un ne jau pa 15 ls.

J jkr 23.01.2012

jā gan, kvalitātes ziņā apavi nav no labākajiem...

P pariza7 04.02.2013

Par NS King veikalu varu pateikt tikai un vienīgi sliktas atsauksmes. Apavi tiesām tiek ražoti tikai skatlogiem, uzvelkot, viss atlīmējas utml.
Pēdējais pirkums rudens zābaki-atlīmējas zole jau pēc 3 mēnešiem, ar visu to, ka valkāju viņus ļoti reti.rot ne
Aiznesot zābakus atpakaļ garantijas laikā-protams ka atbilde ir tikai-ka manas vainas pēc esot atlīmējušies. Nevarot nēsāt mitrā laikā utt. Tātad-zābakus nopērkot-ar viņiem jāstaigā pa istabu...
Esmu pirkusi arī zābakus citos veikalos. Berza man kāju-bez problēmām ļāva mainīt zābakus uz citu modeli.
Bet NS Kingā vienmēr visādas problēmas...