NS King - Kvalitāte

Gribu pievienoties NS Kinga "labās kvalitātes" apaviem!

Šogad beidzot nolēmu nopirkt dārgākus ziemas apavus, pastaigāju 5 mēnešus, un virs papēža 3 caurumi (bojājums) sākot no papēža uz ādu tā kad mazo pirkstu var izbāzt cauri! Iesniedzu rakstisku iesniegumu, lai atgriež naudu, vai apmaina pret citiem saņemu atbildi: Izskatot Jūsu pretenziju par bojājumu papēža daļā kreisajam zābakam konstatēts, ka tas nav ražošanas defekts, bet gan radies mehāniska spēka iedarbības rezultātā.
Man nav ne mašīnas, ne riteņa kā rezultātā to papēdi varētu sabojāt, bet redz es pati speciāli esmu viņu sabojājusi, nu came onnnnnnnnnn....... Kaut kāds bulšits [slēpt]@

Nepiepērcieties NS Kingā!!!!!!

D deglis 17.04.2013

Pilnīgi piekrītu visam sacītajam par NS King super "augsto" apavu kvalitāti! Tā vien izskatās, ka viņi tur tirgo tīrākos mēslus!

Nu jau pagaišgad, biju iegādājies vasaras apavus. No sākuma tīri tā nekas, 1 mēnesi pastaigāju, taču 2 mēnesī jau sāka parādīties nelielas plaisiņas pie zolēm, pašos sānos (tajās vietās, kur parasti locās pēda). Vasaras beigās plaisas jau bija kļuvušas lielākas un septembra sākumā zole konkrēti jau dalījās uz pusēm no apakšas, un tādi paši defekti sāka parādīties arī otram apavam! Zeķes, protams, staigājot palika melnas, netīras, smiltis bira iekšā. Un ar tiem apaviem es tikai pa Rīgu vien biju staigājis, varbūt dažreiz kāds grants ceļš patrāpijās, bet nekādus lauku darbus ar viņiem nebiju veicis un pa dubļiem arī nebiju bridis! Juatājums, kur tad paliek kvalitāte, ja apavi sāk jukt laukā jau pēc 1 mēneša!??

Nākamos vasaras apavus noteikti nepirkšu NS King!