www.sudzibas.lv NS King Klientu maldināšana

NS King - Klientu maldināšana

Šodien "Dolē" pirkām bērnu apavus. Dārgi nebija, pat ar ~30% atlaidi..., bet ne par to stāsts. Stāsts par to, ka šobrīd veikalā kārtējā akcija... citēju akcijas noteikumus "Katrs Klients, nopērkot apavus, saņem "NS King" Ģimenes karti!" (sk. pievienoto foto) Norēķinoties pie kases, intereses pēc jautāju - a kur ta karte? (nu tā solītā - "ģimenes") Pārdevēja saka, ka akcija attiecas TIKAI, ja pērk apavus no JAUNĀS kolekcijas, t.i., pērkot jebkādus citus apavus - karte nepienākas.

Saku pārdevējai... re kur - Apavi, re kur - Klients. Jautāju - kur ir "ģimenes karte"? :) (un, vai tad es viņuprāt lasīt neprotu bla bla bla) Pārdevēja apmulst, paskaidro par to jauno kolekciju un saka, ka noziņos par šo (neprecizitāti) priekšniecībai...

Ne jau man to karti tik ļoti vajag, bet vismaz godīgu attieksmi. Ja reiz akcija attiecas uz jauno kolekciju, tad TĀ ARĪ JĀRAKSTA (akcijas noteikumos). Bet šobrīd tā ir KLIENTA MALDINĀŠANA. Tāda maznozīmīga varbūt, bet ir.

P.s. Vairāk informācijas uzņēmumā mājaslapā gan neatradās - tur pēdējā informācija ir par akciju 01.10.2010.-01.01.2011. Par jauno (tekošo) - nekā. Vai arī es neatradu.

č ČangalsPleška 24.04.2011

Vse takie umnie! U vas na rabote ne slu4aetsja nikakih kazusov? Toljko pro vas k sozaleniju nikto ne pi6et!

* ****** 24.04.2011

Un kas tad ir ka gudri? Muļķi būtu labāk?Klientu maldināša ir un paliek viens no krāpšanās veidiem, kas tomēr nav labi.Tirdzniecība Latvijā lielākoties strādā ar krāpnieciskām metodēm.

E e 26.04.2011

Es uzskatu, ka sudzības autorei ir taisnība! Tā patiešām jau izskatās kā klientu maldināšana.

J Joske 26.04.2011

Čoms, pastāv gan Latvijā cits bizness! Manējais nav orientēts uz klientu čakarēšanu, zagšanu un šmaukšanu!

* ****** 26.04.2011

Urā Joskem! Patiesībā pastāvēs, kas spēs mainīties.Arī mūsu cilvēki kļūst gudrāki un prasīgāki.