www.sudzibas.lv NS King ilga, okoša cīņa, lai pierādītu, ka ir ražotāja brāķis

NS King - ilga, okoša cīņa, lai pierādītu, ka ir ražotāja brāķis

pirktie apavi aptuveni 60 LVL vērtībā saplīsa pēc divām nedēļām...kam sekoja garš, mokoš patērētājtiesību izzināšanas kurss (sazvanoties un tērējot kredītu, jo Liepājā nav patērētājtiesību kantoris,kas manuprāt, arī nostrādā uz lielāko daļu klieentu, jo nav jau visiem brīvais laiks, ne liekas naudas, lai apavus vestu uz Rīgu- tādēļ NS kings izvēlējies Liepājā vairākumam pat apavus lāgā neapskatot atteikt) pēc vairāk kā diviem menešiem man atgrieza naudu (man ieteica veikt konsultāciju pie meistariem, kas piedāvā ekspertīzi ~ 4LVL, bet drošība par savu taisnību un veikals neavējoties reaģēja). kgan sākumā aši atteica manam prasījuma pieteikumam.
iesaku visiem konsultēties ar patērētāju tiesību kantori pa telefonu ja nav iespējams aizbraukt,ļoti pretīmnākoši cilvēki.
nesamierinaties ar rupjo attieksmi, jo Jums ir tiesības un izmantojiet tās. ceļš ir grūts un tapēc NS kingā vairs nekad neiepirkšos - bija laba skola.

F

J Jevģēnijs Lugovskis 10.01.2012

Lai aizrakstītu epastu uz PTAC nav jāmaksā ne santīma!

S silk182 11.01.2012

Man arī bija darīšana ar šo kantori. Nopirku apavus pa 45ls, kas pēc 3.ned. saplīsa(bija ražošanas brāķis, jo to pašu defektu pamanīju citā veikalā). naudu man neatgrieza, bet gan dāvanu karti-paņēmu citus apavus, atkal pēc 3.ned. saplīsa, aizgāju apmainīju atkal pret dāvanu karti, apmainīju prte citiem apaviem un pēc mēneša atkal man tie apavi spalīsa, šoriez gan es gāju un prasīju naudu, ko man attiecās dot, tad sekoja ned'elu ilga sarakste pa e-pastu ar NS KIng ofisu, līdz beigās viņi piekrita man atgriezt atpakaļ manu iztērēto naudu!
"sis ar bija pirmais un vienīgaīgais starpgadījums ar šo kantori, jo tajā veikalā es vairs savu kāju iekšā nesperu!! :)

J Jun S 11.09.2012

Man viss tas pats ! Apavi saplīsa pēc 1, 5 mēneša š.g. februārī, tad prasīju naudu atpakaļ un - "ilgais ceļš kāpās" -nauda septembrī. Neiesaku pārējiem šo bodīti!