www.sudzibas.lv NS King Drausmīgi apavi veikalā

NS King - Drausmīgi apavi veikalā

Nekādā gadījumā nepērciet apavus ns king nožēlosiet! Sūdzību sarakstu palasot var jau noprast, kāda kvalitāte ir apaviem, kuri atrodas veikalā. Arī es saskāros ar ārkārtīgi nekvalitatīviem apaviem, kurus protams veikals nevēlējās labot, mainīt, vai atgriezt naudu, brāķus un ārkārtīgi sliktas preces viņi veikalā pārdot var, bet no savas puses kaut ko segt netaisās. Krāpniecības uzņēmums ne veikals! Iesaku nekādā gadījumā vairs tur neiepirkties, katrā ziņā es to savā dzīvē vairs nekad nedarīšu! Un brīdiniet arī paziņas, lai neizmet vējā naudu!

A AnvoyT 14.02.2018

Man nekad vēl līdz šim nav nācies tur nopirkt brāķi. Varbūt vienkārši jāskatās, kādas firmas apavus pērkat. Jāskatās arī vai zole ir līmēta vai nošūta, cik daudz gumijas, kas notiek zem iekšzoles, cik kārtīgi sastiprinātas detaļas. Domāju, ja cilvēki vairāk skatītos, ko tieši viņi pērk, sūdzību skaits būtu ievērojami mazāks. Vienīgā reize, kad 'aplauzos' bija tad, kad pirms pirkšanas nepielaikoju kurpes, bet uzticējos norādītajam izmēram, kas bija norādīts nepareizi. Bet tā arī ir ražotāja kļūda. Jāskatās, kas un kur ražojis. Par šīs sezonas iegādātajiem zābakiem esmu sajūsmā, vieni no kvalitatīvākajiem, kādi man bijuši, starp citu. Pēc nostaigātiem gandrīz četriem mēnešiem (ikdienā, lietoju gandrīz katru dienu kopš Novembra) nav nevienas nolietojuma pazīmes. Zolei pat nav manāms vizuāls nodilums. Ja katru rītu nospodrinu un šad tad ar vasku, arī āda purngalā nav mainījusi savu stāvokli un iekšzole tikpat silta un pūkaina. Es domāju, ka Jūs, cilvēki, vienkārši neprotat racionāli iepirkties.

H Hellooo 14.02.2018

Piekrītu. Tomēr Latvijā daudzi, diemžēl, izvēlās labāk pirkt 2x sezonā lētus apavus nevis 1 apavu pāri, kas var izturēt vairākas sezonas.
Vienmēr būs kāds "dārgais" zīmols, kas ir nekvalitatīvs un otrādi.

Sigita Bronze 15.02.2018

piekrītu :) kurpes ir uzmanīgi jāskatās, nevis "na haļavu" :)