NS King - ..

Es biju noskatījusi kurpes nskingā kurpes no miss sixty..sākumā vīnas maxāja pāri 1ools, ...padomāju, ka pagaidīsū atlaides...pagaidīju bija...atnācu nākamajā dienā un tas kurpes nevienā veikalā nebija..ne spicē, ne molā, ne GC, ...nekur...tātad pardevējas atliek sew...

I ieva 24.08.2008

logiski, ej pati uz turieni stradat, tad varesi atlikt ari :d

A ako? 25.08.2008

Nu un?...es ar atliktu!

N Nata 25.08.2008

Vai tad kads cits tos kurpes nevarēja nopirkt??? Logiski, ka labas preces ar labam atlaidem atri izpirk. Laikam ne tikai jūs tos atlaides gaidījat..

R ReaL 25.08.2008

Ha-ha-ha =))))))))))))))))))))))))))))))) Nu protams, ja labam kurpem ir liela atlaide, tad logiski ka pardevejas pirmas sev tas nopirks, vinam tachu arii jastaiga ar kurpem, nevis ar basam kaajam)))) es arii stradaju apavu veikalaa, un varu pateikt ka tadas firmas apavus ka Miss Sixty izpeerk aatri pat bez atlaides, tapec pilniigi nesaprotu par ko jus suudzaties! Tas ir tikai juusu probleemas ka nepaspejat nopirkt tas kurpes ))))) Veikalam ir vienalga kursh nopirks, paardeveeja vai klients )))8

J Janka 29.08.2008

aaaaaaa, kur tik aprobezoti cilveeki rodas????? Arii, ja vinjas nebuutu izoirktas, tadas kaajas kaa tev vinjas chista negaiidiitu!!!

S Sonne 29.08.2008

Nav gan saprotama Jusu sasutums! Katram darbam savi plusi.. tad luk apvavu pardevejam ari vajadzigs kads priecins.. jaunas kurpites.. kaut gan ta ka ari stradaju apavu veikala varu pateikt vienu- pardevejas, lai atliktu kurpes sev negaida lidz atlaidem.. ja patik, tad nem uzreiz.. starpcitu...kaut ka jocigi, ka visos veikalos pardevejas pekshnji izlemushas atlikt tieshi so modeli, kas Jums vajadzigs :d
atcerieties- kurpes VAR nopirkt kads cits, ka ari citreiz apavus vnk noraksta, jo visa serija ir braki :) :) tads tas mans isais komentinjs :)

P PTAC 06.12.2008

Nebija par ko vairāk sūdzēties? Atkal viss ir slikts?