NS King

Tirgo sudus. Nopirku kurpes universalveikala Centrs cena 42.5 Ls. Sāka laist ūdeni jau tajā pašā dienā. Pastaigāju mēnesi, jo nebija laika aiznest atpakaļ. Aiznesu atpakaļ. Pēc nedēļas man piezvana, saka, jā kurpes sūdīgas, nāciet nēmt vietā jaunas. Atrnāku, tad sāku skatīties, ka tās kurpes, kuras pirku par 42,5 Ls, jau maksā 28 Ls ar atlaidi un VISAS PĀRDODAMĀS KURPES IR RAŽOTAS ĶĪNĀ, PILNĪGI VISAS, KAS IR VEIKALĀ. Iedeva man jaunas kurpes, tādus pašus sūdus kā iepriekšējās. Atkal aiznesu atpakaļ, pēc nedēļas pienāk ierakstīta vēstuler ka viņi nepiekrīt, ka kurpes sūdīgas, pieprasa uz mana rēķina ekspetrīzi taisīt. Tā ka visiem iesaku tur pirkt kurpes, garantija, ka būs labais.

O olga 06.03.2007

Obratitesj v "Pateretaju tiesibu aizsardzibas centrs"P.S. I ekspertizu opla4ivajet proigrav6aja storona! I jesli vi uvereni 6to eto brak!!!to po4emu ne sogla6ajetesj na ekspertizu?????

L Leila 26.02.2008

Tikai gumijas zābaki nelaiž cauri ūdeni!

M mmm 27.05.2008

"saka laist udeni". atvaino, gumijnieki tiesam ir vienigie, kas nelaiz. nav ko brist pa pelkem. un visos apavu un apgerbu veikalos ir kina razotas lietas. ar lieliem iznemumiem.

E elisone 06.09.2008

Nezinu gan... man kurpes saplīsa 3 nedēļas pēc pirkšanas. aiznesu uz remontu - pārdevējas bija ļoti laipnas un atsaucīgas. pēc 5 dienām man piezvanīja, lai ejot pakaļ savām kurpēm, jo tās ir salabotas! tīri vai prieks.