NS King

Nopirku besa krasa ziemas zabakus NS King, kuri bija no tiras adas un ejot pa ielu iekapu netira pelke, kura rezultata mans zabaks palika tumsi bruns. Nesu atpakal uz veikalu un tur man solija 3 dienu laika dot atbildi. Pagaja vairaka neka nedela, tapec devos uz veikalu lai noskaidrotu kas notiek. Vini izlema ka manu zabaku sutis uz ekspertizi jo tas neizskatoties firmas brakis. Ekspertize ilgst apmeram 1-1.5 menesiem. Sanak ka ziema bus cauri un man tie zabaki ari vairs nebus lietojami. TAPEC LUDZU UZMANATIES AR KVALITATI NS KING VEIKALOS.

D

Z Zaiga 30.03.2006

Man loti patiik veikals DOMINA! Noskatiiju tur jaukas kurpiites- tas bija veikalinaa NS KING. Paadeveejas jau negribiigi nesa man taas pielaikot, bet, kad veeleejos noreekinaaties ar krediitkarti, paardeveeja negribiigi pieneema pirkumu, iznemot karti, pazinoja, ka nedarbojas. Nesapratu kas nedarbojas. Sieviete nelaipni pajautaaja, vai naudas jums nav? Es atbildeeju, ka tomeer veelos maksaat ar karti. Vina sliktaa latvieshu valotaa paceltaa balsii noblaavaas- es tachu teicu, ka nedarbojas, bez maz vei izdzenot mani no veikala. Es apstulbu un izgaaju no veikala. Un taa arii nesapratu...

A agnese 21.06.2006

Miljie cilveeki, ekspertize nekad nav ilgusi 1,5 menesus- klientam tiek nosutita vestule pa pastu ar info kas notiek ar viņa apaviem. Piezvaniet mums uz pateretaju tiesībām un mees jums visu istaastiisim..nevajag apvainot tirgotaajus, ja pasi neesat labaaki:)

Z Zane 18.03.2007

Nopirku dominas veikalaa aadas zabacinus,likaas loti izturiigi,bet pec meenesa jau ir atliimejusies,papeedis vienam zaabakam nestabils!!!apavus kopu un ruupeejos,jo neveeleejos vienaa sezonaa pirkt 2 paarus apavu!!! ceku esmu saglabaajusi!! vai ir veerts nest uz apmainu?

Z zane 26.03.2007

Nu tas jau paliek smieklīgi...Vai tiešām tas ka nemākam staigāt ar baltiem apaviem ir ražotāju,vai tirgotāju vaina? Interesanti vai tas ka zābakiem ir bēša krāsa ir fabrikas brāķis???tad jau es nopirkšu baltu blūzi,uzliešu kaut ko virsū un tad prasīšu veikalā.lai man samaina!!! :))

L Leila 26.02.2008

Cilvēki vienkārši domā, ka ir ļoti gudri - nopērk apavus, pēc kāda laika tie apnīk vai kādā citā veikalā ir noskatīti foršāki, līdz ar to, lai dabūtu tos citus, viņi vienkārši tos saplēš, saboja, sabaksta (tā lai izskatās pēc brāķa) aiziet uz veikalu, pie nabaga pārdevējām sataisa baigo skandālu. Un pēc tam brīnās, ka eskspertīze nav atklājusi nekādu fabrikas brāķi, nāk un raksta te dažādas glupības. Izvērtējiet, lūdz savas darbības pilnībā, un tad ejiet kādu aizvainot!

D Danija 22.08.2008

Iespējams Jūs iekāpāt krāsā:P
...
Pati aiznesu nesen kurpes uz veikalu, nebij jau nekas īpaš viņām noticies vnk zolīte atlīmējusies.Laipni aprunājos ar pārdevējām un uzrakstīju iesniegumu lai manu kurpiti salabo!:)Piezvanīja un teica ka varu izvēlēties citus apavus .
Kur problēma?!

Nezinu kā Jums bet man apmierina viss!

D Danija 22.08.2008

Parasti 10 dienu laika dot atbildi!!!