NS King - Brāķis

Nopirku augusta beigās veikalā Ns king,tc Domina kurpes,izskatījās labas kvalitātes,ādas. Ar atlaidi,nopriecājos! Uzvilku vienu reizi,nākot mājās no pastaigas ar bērnu,bija jāturas pie ratiem,jo abām kurpēm atlīmējās papēži!!! Izvērtēju situāciju,ko darīt!!?? Vest atpakaļ uz veikalu( jo bija garantija 2 gadi) ,vai nest pašai pie meistara! Tā ,kā dzīvoju citā pilsētā un brauciens uz Rīgu aizņem laiku un maksā naudu,nospriedu,ka nav ko .. aiznesu pie meistara. Kāds bija izbrīns,kad atnākot pakaļ kurpēm meistars paziņoja: jūsu apavi jau ir laboti!!!! Es protams biju šokā!!!Nu ,bet ko izdarīsi??!Mēģināju sazvanīt veikalu,kurā nopirku apavus,bet..protams paaugstinātas maksas nr!!!! Pārdevēja protams izbrīnīta!! Kādas muļķības!!!Nu tā lūk!!Nepērciet tur neko!!

N nautilus 10.10.2013

man liekas, ka visai pasaulei jau zināms, ka NS King pārdod vienīgi sūdus. un nav svarīgi, apavi maksā 5 lati vai 300! kāpēc Jūs turpināt tur iepirkties un brīnīties par kvalitāti??????? jau sen ir zināms, ko tur pārdod!