www.sudzibas.lv NS King Bezkaunīgi krāpnieki

NS King - Bezkaunīgi krāpnieki

Nopirkām bērniņam Geox zābaciņus virs 60 eiro, vēl bija atlaide. Tā kā cena un zīmols nelika šaubīties par preci, atnākot mājās izmetām iepakojumu. Divas dienas bērns ejot uz bērnudārzu, apmēram 400 metrus, tajā ieradās slapjām kājām. Aiznesām apavus uz veikalu un pateicām, ka vēlamies atpakaļ naudu. Pagājis gandrīz mēnesis, kad man pašam otro reizi viņiem zvanot, pasaka, ka prasība ir atteikta. Apavi esot mērcēti ūdenī un ūdeni cauri nelaižot, visdrīzāk kājiņa paliekot slapja no svīšanas. Kad es stāstu, ka zābaciņos iekšā esošā pazole mitrumā ir savēlusies, bet kad izžuva, ieņēma to formu un bērniņam tas spiež kājiņu, tad man saka, ka personīgi pārbaudīs, vai zābakos sūcās ūdens. Smieklīgi. Neejiet, mīļie cilvēki uz šo veikalu. Viņu tirgotie apavi, pat tie, kas ir labu zīmolu apavi, visticamāk ir lēti pagrīdes pakaļdarinājumi. Kauns par tādiem Latvijas biznesmeņiem.
Aizrijaties ar tiem 60 eiro, un iebāžat sev tos zābakus, kur saule neiespīd, NS King Mēs jau nopirkām bērnam Kuoma zābaciņus, kuros kājiņas vienmēr ir siltas un sausas.

20.01.2019

K Klientamnavtaisnība 20.01.2019

Jūs varat pieprasīt maiņu vai labošanu. Nav likuma uzreiz atgriezt naudu. Tas ir ārkārtas gadījumos.