www.sudzibas.lv NS King Bērnu gumijas zābaki

NS King - Bērnu gumijas zābaki

2009.gada oktobra mēnesī veikalā NS King (T/c Origo) savam bērnam iegādājos siltinātos gumijas zābakus. Līdz 2010.gada marta mēnesim paspēja panēsāt šos apavus labi ja pāris nedēļas. Konstatēju, ka bērnam slapjas kājas. Sāku pārbaudīt šos zābakus, izrādījās, ka no sāna, pie presētā zīmējuma, ir plīsums (tieši kājas locījuma vietā). Un otrai kājai, malas ārējā apakšējā daļā, arī ir plīsums, kuru uzreiz nevar pamanīt. Šie mums ir otrie gumijas zābaki, ar tieši šādu pašu plīsumu pie presētā zīmējuma, kuri iegādāti NS King veikalā, bet pirmos es diemžēl izmetu, jo domāju, ka tā ir bērna valkāšanas vaina. Veikalā aizpildīju prasījuma pieteikumu, lūdzot atgriezt naudu. Pēc divām nedēļām saņēmu atbildi, ka SIA "NITTIS", nolēma atteikt manai prasībai, jo uzskata, ka šiem apaviem nav ražošanas defekta.
Arī ar ziemas zābakiem, kuri iegādāti šajā veikalā, bijusi rāvējslēdzēja problēma. Esam lielu naudu iztērējuši nepārtrauktai apavu labošanai, kurus esam iegādājušies NS King veikalos. Un nākas secināt, ka šim veikalam iesim ar līkumu, ko ieteikšu darīt arī saviem paziņām.

E

B Baiba 17.03.2010

Man arī bija problēmas ar NSking apaviem, nopirku ziemas zābakus un tajā pašā dienā velkot saplīsa rāvējs, pēc 2 nedēļām zoles bija vaļā. :(

A Ansis 17.03.2010

šitāda prakse tiem lopiem ir jau vairākus gadus, tāpēc pirmo un pēdējo reizi pie viņiem iepirkos pirms gadiem trijiem ! Nekvalitatīvi viņiem ir ne tikai lētākie apavi, bet arī apavi pa 60/80 Ls.
mīļie cilvēki, ejiet ar līkumu tam veikalam, tie ķīniešu sūdi ar it kā itāļu ražojumu un tt. ir pēdējie mēsli, kas tiek pirkti Ķīnā par dažiem $ un šeit tiek pasniegti par ārprātīgu cenu. NS king sūda veikals ar tādu pašu attieksmi !

M McKinley 17.03.2010

Es gan esmu bagats uz NS King neeju

Z zane 14.10.2010

jā, es arī esmu saskārusies ar ns king nekvalitatīvajiem apaviem.pavasari(2010.g, ) gaidot lielā sniega kušanu, iegādājos ns kingā gumijas zābakus, ja nemaldos samaksāju par viņiem 22ls..esmu uzvilkusi vinus kādas 10 reizes ne vairāk.kādu dienu braucu uz mežu sēnēs, uzvilku gumpīšus, lai kājas būtu sausas, jo lija lietus..pēc kādas stundu ilgas sēņošanas jūtu.ka viena kāja paliek slapja, nodomāju, ka drosi vien tas no drēbēm satecējis iekšā..bet, atbraucot mājās un velkot nost zābakus, konstatēju, ka atlīmējusies mala, kur pielīmēts papēdis.

A Aigars 04.01.2011

Labdien!

Taa kaa Marita uz telefona zvaniem neatbild un neatzvana
sazvaniit pat sekretaari vairs neizdodas :(, kaa arii PTAC lielas jeegas nav griezties - piedaavaaju griezties kaut kaadaa Tv paarraidee kuram dotais sizzets interesees ..kaut kaadaa Tautas Balsii kaut vai.
Jo vairaak buus cilveeku - jo reaalaak, ka izdosies vismaz citus pabriidinaat par ssiis firmeles kraapniecisko buutiibu.

Naudu jau diez vai atgrieziis...bet nu ssoreiz jau taa ir principa lieta.
Ja kaads veelas piedaliities, tad [slēpt]@inbox.lv
Gaidu veestules.