www.sudzibas.lv NS King Atmosfēra veikalā

NS King - Atmosfēra veikalā

Sveiki. Vēlējos pastāstīt par notikumu Ns King veikalā Valmierā T/C Valleta. Esmu 3 nu jau diezgan pieaugušu un saprotošu bērnu mamma. Ar ģimeni iegriezāmies Ns King veikalā bērniem pēc apaviem. Izvēloties bērnu apavus (plaukti atrodas blakus kases zonai) gribot/negribot nācās noklausīties pārdevēju sarunu savā starpā. Saruna grozījās ap meiteni (pēc stāstītā varēja saprast, ka meitene ir saistīta ar uzņēmumu, vai ir kolēģe) vārdā Ilze-negribēju vārdu minēt, bet tā kā meitenes tik droši un skaļi publiskā vietā par to runāja-vārdu minēšu. Tika apspriesta meitenes privātā dzīve, vardarbība ģimenē no partnera puses, fotogrāfijas pēc incidenta kas bija sūtītas vienai no kolēģēm utt. Leksika un izteicieni-briesmīgi! Esmu ļoti pateicīga sievietei kas pārdevējām aizrādīja, jo bērnu priekšā konfrontāciju negribēju. Protams veikalā neiepirkāmies un devāmies prom. Vakarā nu jau mājās-bērniem kuri visu bija dzirdējuši, par šo situāciju bija jautājumi. Respektīvi izbrauciens uz veikalu beidzās ar sarunu kuru nebiju vēl gatava apspriest ar savām atvasēm. Nekādu pretenziju pret veikalu kā tādu nav-viss vienmēr ir apmierinājis, bet varbūt priekšniecībai būtu vērts atgādināt darbiniekiem, ka ir sava vieta un savs laiks šāda veida sarunām. Paldies, ar cieņu-Zane.

09.09.2020

Z

Paradeez 09.09.2020

nevarējāt uzreiz atiet, bija jānoklausās pilnīgi visa saruna un tikai tad iet prom?

Paradeez 09.09.2020

Un Tagad jūs pati izlikāt tās meitenes (ar visu vārdu) privāto dzīvi internetā. Tagad, ja tā ir kolēģe, to meiteni var atrast veikalā pēc vārda, nedomāju, ja kāds pazīstamais/pazīstamā vai vienkārši nevienaldzīgs cilvēks piedāvās palīdzību sakarā ar vardarbību. Jūs dzirdot, ka kādam notiek vardarbība ģimenē, sūdzaties, ka "mAn bĒrNi dZirDēja sLiKtu iNfoRmĀcIju"

Varbūt diezgan pieaugušie un saprotošie bērni to atcerēsies un nebūs vardarbīgi pret savu ģimeni.

E Elsa648 22.09.2020

Tā jau tāda normāla praktika Valmieras veikalam. Nekomentēšu šo situāciju,bet man pašai personīgi "Ilzes stāstu" stāstīja pati veikala vadītāja stāvot aiz kases! Ko gaidīt no pārdevējām,ja vadītāja pati normālu piemēru parāda!

S Spīdolla@123 30.09.2020

Ns king

S Spīdolla@123 30.09.2020

Nu ES sliecos domāt, ka šo sūdzību ir rakstījusi šī veikala bijusī darbiniece,kurai ir riktīgs zobs uz vadītāju.Jo cik ES esmu bijusi šajā veikalā nekad neesmu neko dzirdējusi.Domāju ka šī ir nepatiesa informācija- apmelošana! ES rakstītu iesniegumu policijā, lai noskaidro faktus