www.sudzibas.lv NS King Atlīmējās zole

NS King - Atlīmējās zole

Es tāpat nopirku ns king spicē labus apavus hogl firmas, ko valkāju tikai un vienīgi pa ofisu, ārpus telpas nevilku, pa ofisu arī
daudz nepastaigāju, nav kur. Pēc 1 gada sāka čīkstēt dīvaini, domāju labi apavi tā dara varbūt, tad pēc 1.5 gada atsprāga purngals vienai kurpei līdz pusei, bet zole nav nonēsāta var redzēt, aiznesu viņiem uz remontu vai maiņu, man atteica pat remontam, pateica, ka tā nodeldēti, esmu pati vainīga vajag profilaksi taisit laikā, bet tur viņa nav vajadzīga nemaz. Tātad sanāk, ja pērc šāda tipa apavus vilkt uzreiz nav ieteicams, jāskrien likt profilaksi pie kurpnieka un tikai tad tu drīksti vilkt, a kas būtu, ja tās kurpes būtu ikdienas apavi un ietu pa āru! Vispār izjuktu, vai nav paredzēti ārā iešanai. Tāda ns king attieksme ir arī kad pērc dārgus apavus, dārgus ir virs 150 +
ļoti nepatīkama situācija, arī vīlos ns king veikalu attieksmē pret klientu! :(

Kolta 22.06.2017

Jāsaka, ka 1- 1,5 gadi apaviem tomēr ir ilgs kalpošanas laiks neatkarīgi, vai staigā ar tiem pa aru vai iekšu.

Oļegs Zatlers 23.06.2017

Nav ko pirkt apavus pa 150+ un domāt, ka tie ir kvalitatīvi. Uz atlaidi tie maksās 30eur un tad 1.5 gads nēsāšanas jau būs teicams rezultāts.

"nopirku NS King Spicē labus apavus" - tad jau viss kārtībā. :)