NS King - Apmāns

Pašlaik veikalā Dole NS King apavu veikalā ir atlaidas -70%. Nepērciet preces kurām ir atlaide 70%. Tie apavi ir bijuši remontā vai ir lietoti. Sanāk, ka jūs tur pērkat lietotus apavus pa veikala cenu.

J

I Ilze 26.12.2009

Kāpēc tā domājat??Jums ir fakti, kas apliecina to???

I Inga 29.12.2009

Kas par murgu!
Ka var kautko tadu vispar apgalvot:)))

K Katrīna 06.01.2010

Tiešām, vai šī ir droša informācija? Vai tas vipār ir likumīgi?

M Marina 16.03.2010

nedavno kupila sapogi na kabluke v etom magazine, cherez denj kabluki na4ali otjezatj, othoditj.
Ja otnesla ih v remont, a tam skazali, chto ih voobwe otkazivajutsja bratj i remontirovatj, t.k. obuvj sdelana obsoljutno ne praveljno! v posledstvii ja ih otvezla obratno v magazin i hotela vernutj denjgi, objasniv prolemu, v 4em mne otkazali!
nekotorie pohozie incidenti proishodili i s mnogimi moimi znakomimi.
teperj vse naproch otkazivajutsja pokupatj, chto libo v NS king...

K konkurents 06.06.2010

Ja apavi ir bijuši remontā, tad kāds no pircējiem tos ir pamatīgi mērījis un ir saplēsis. Strādāju konkurentu firmā, zinu visu kas un kā. Arī mums ir gadījies, ka pircēji mērot apavus ir norāvuši siksniņas, bantītes, podziņas pat izrāvuši šņores tā, ka apava āda ir izrauta. Esiet saudzīgāki paši. Un tādas atlaides tiek liktas tāpēc, lai pārdotu to modeli, jo bez atlaides cilvēki to nepērk, bet kad ir uzlikta tik liela atlaide pircēji uzreiz skatās savādāk. Tas, ka ir uzlikta tāda atlaide nenozīmē, ka apavi ir brāķi, no remontiem, lietoti vai vēl kaut kādi. Pilnīgākās muļķības. Gribi lietotus apavus, ej uz second hand!!

A Aleksandr 21.06.2010

Nedavno kupil letnjuju obuvj v azur ns king, zamshevije letnije shlepki 25.00ls, srazu nachali strashno krasitj stopu, tak, 4to ne otmitj nogi bilo, uzhas vobshem.otnes, denjgi ne vernuli, sdelali zakljuchenije, 4to ne mozhet takogo bitj i sluchaev takih u nih nikogda ne bilo.sdelal ekspertizu za svoj schet i vse!!!vernuli mne denjgi za obuvj i za eskpertizu!!!no voeval ja s nimi gde-to mesjac.magazin za poslednije godi stal uzhastnim, kachestvo nikakoe, menedzheri i rabochij personal uzhastnij.delajte sami vivodi, pokupatj tam ili net.

N natala 22.12.2010

Ari pirlu vasaras apavus, samaksaju 90Ls par diviem pariem, vasara mebija pagajusi, ka bija jamet bonus prom. Parasti man apavi dzivo ilgi

J julija 24.03.2011

A mne nravitsja, estj ochenj horoshije i kachestvennije modeli!