www.sudzibas.lv NS King apavu kvalitāte- tādas nav

NS King - apavu kvalitāte- tādas nav

Sveiki visiem! Vēlos padalīties ar savas ģimenes pieredzi par NS King apaviem. Secinājums viens- kvalitāte apšaubāma un servisa līmenis zems. NEPĒRCIET ŠĪS FIRMAS RAŽOTOS APAVUS. Labi, apavi ir simpātiski un par salīdzinoši zemu cenu.
1. Vasaras kurpītes ar zemu zolīti- pēc 2 nedēļām izjuka zole (nav iespējams salabot)15 Ls ar atlaidi, sākumā 30 Ls;BRĀĶIS
2. Dārgi ziemas ādas zābaki, bez papēža- pēc divām nedēļām atlīmējās sāns un veikalā atpakaļ nepieņēma, kā arī naudu neatdeva- izlēmām aiznest pie kurpnieka, 90 Ls;BRĀĶIS
3. Zamšādas pavasara-rudens zābaciņi- krāso, un zamšāda pēc 5 lietošanas reizēm nogāja vairākās vietās, 40 Ls;BRĀĶIS
4. Salīdzinoši dārgas kurpes uz augstiem papēžiem- trīs reizes labots papēdis, nolūza nedaudz aizķeroties (citām kurpēm tādos gadījumos papēdis nenolūzt!!!) un kronis visam- mitrā laikā sāk smirdēt kurpes 40 Ls!!!BRĀĶIS
NEPĒRCIET APAVUS NS KING VEIKALOS!!!

A Anna 21.09.2010

Es ar tur iegrābos, tur vairs nekad neiepirkšos.
Gribēju, lai samaina pret citiem apaviem, nemainīja, un naudu ar neatgrieza.
Sūdu firma.

A Alise 21.09.2010

Es nopirku vaļējās vasaras kurpes, pēc 2 nedēļām bija nogājusi krāsa iekšzolei vietās kur atrodas pirkstu zona. "Ļoti skaisti" staigāt ar bēšīgām kurpītēm, kurām ir melni pleķi pie pirkstiem.. 15Ls izmesti misenē.. Bija tādas bēšīgas (ķipa koka) ar kopējo platformu un augšā rozā dermantīns.

S Silvija_1998 30.09.2010

Es gan tur patstāvīgi iepērkos un vis ir kārtībā, arī draugi radi un ģimene nesūdzas. :)
Varbūt viņi ir jāapkopj? Apavi arī ir jāmāk nēsāt. :)

I ingucis 25.10.2010

Var redzēt, ka iepriekšējais komentētājs ir šīs NS Kings pārstāvis, kas cenšas glābt firmas prestižu.Divus gadus jau pazīstu šo firmu no savas pieredzes un draugu un radu nostāstiem.Ir daži labi modeļi, kas neizirst uzreiz pēc uzvilkšanas, bet lielākais vairums ir lēti darinājumi (maksā gan dārgi), kas nekalpo ilgāk kā paris nedēļu.Un kā profesionāls apavu valkātājs( nestaigāju basām kājām jau 50 gadus) uzskatu ka rādītājs ir daudzās cilvēku sūdzības un pretenzijas.
Man arī bija jāuzklausa lamas un apvainojumi par to ka neprotu valkāt un kopt SIA Nittis pirktos zābaciņus . Laikam jau viņiem vajadzētu izdot lietošanas instrukciju savai "īpašajai "precei, lietot kā parasti lieto apavus, es no teiktā sapratu, nedrīkst.Un apavu kopšana arī ir kāda īpaša, ne kā citu firmu apaviem.Laikam jau atkal jāatgriežas pie saviem 15 gadus vecajiem zābaciņiem, kas mazliet padiluši, mazliet izgājuši no modes, bet kalpo vēl labi.

I Ilona 12.08.2011

Arī man tā gadījās, iegādājos kurpītes tja pasi minetaja NS king, kurzeme, Liejājā. Nepagāja ne nedēla, kā saplisa, kad griezos, lai man atgirež naudu, vai samaina pret jaunām, tad skat, ko viņi man atsūta!!!
Saskaņā ar Jūsu iesniegumu, kurā izteicāt neapmierinātību par apaviem, kods: 703463, nopirktiem 2011. gada 26. jūlijā “NS King” veikalā t/n „Kurzeme”. Atsakām Jūsu prasībai, jo uzskatām, ka apaviem nav ražošanas.

Mēs piedāvājam Jūsu apavus iesniegt novērtēšanai ekspertīzē, lai noskaidrotu vai tas ir ražošanas defekts, vai radies valkāšanas rezultātā. Tāpēc lūdzam rakstiski informēt: vai Jūs vēlaties patstāvīgi pieteikt preci ekspertīzei vai SIA „Nittis” ir tiesīgs pieteikt Jūsu apavus ekspertīzei.

Ekspertīzes pieteicējs, kurš samaksājis ekspertīzes veicējam par ekspertīzes izdevumiem, ir tiesīgs pieprasīt, lai prasījuma pieteikuma iesaistītā otrā puse atmaksātu tiešos ekspertīzes izdevumus, ja tās viedokļa nepamatotība izriet no ekspertīzes atzinuma (saskaņā ar Ministru kabineta noteikumu Nr. 631 V daļas 35. punktu).

P.S. Ekspertīzes izmaksas ir atkarīgas no attiecīgo apavu ekspertīzes sarežģītības pakāpes un var svārstīties no Ls 28 līdz Ls 32.

Neskaidrību gadījumā lūdzam sazināties ar struktūrvienības vadītāju Ingu Reijeri pa tel. nr. 63411011.

K kika 12.08.2011

Autorei
Brīnos, kāpēc jūs vēl tur iepērkaties, ja jau tās tupeles jums visu laiku saplīst! Iesaku turpmāk iet ar līkumu šim veikalam. Pati personīgi tur neko neesmu pirkusi. Nepatīk man tie apavi.

. .......... 12.08.2011

Es nestrādāju NS King, bet man nav sūdzību par viņu apaviem. Nēsāju- neplīst.
Ir tādu cilvēku tipi, kuri nemāk nēsāt apavus... nezinu kā nemāk, bet nemāk. Un tāpēc viņiem tie plīst.