www.sudzibas.lv NS King apavu kvalitate

NS King - apavu kvalitate

Cilveki ja velaties sev kvalitativus apavus tad tos NEPERCIET NS KINGS veikalos. Pec statistikas un ekspertizes rezultatiem 80% tiek tirgoti razosanas braki!!!
Nelojaja attieksme tiek izradita jo ipasi TC ALFA NS KINGS veikala. Par pateretaju tiesibam netiek domats. Un velme apmainit apavus vai sanemt atpakal naudu par nekvalitativu preci parversas par KARU!!!
Tikai savam ienaidniekam IETEIKTU iegadaties apavus NS KINGS veikalos!!!!
Cilveku apejiet sos veikalus ar LIIKUMU!!!!!

G

S so_sick 22.02.2013

Man jau tas pats! Rudenī iegādājos zābakus jauno kolekciju, bet izrādījās, ka brāķis. Un man likās, ka ja jau apavu veikals, tad jābūt labām precēm un par tādu augstu cenu. Diemžēl izgāzos! Un mani smukie zābaki ātri zaudēja savu izskatu! Augstie papēži izrādījās no plastmasa, no kuriem ļoti ātri nogāja krāsa( pelēkā) un palika balti, skata jau nekāda un nepateiksi, ka nesen nopirkti?!! Tad jau es labāk tirgus variantu izvēlos, tur kaut cenas nav tik augstas atbilstoši kvalitātei :D, bet NS King apavos cenas dubultā, bet kvalitātes nekādas [slēpt]@ Es tirgū varētu nopirkt divus zābaku pārus, par to pašu cenu, ko iegādājos. Un nebūtu žēl, ka saplīst tik ātri! Pēdējo reizi es spēru kāju šajā veikalā. Esmu ļoti neapmierināta! Sākumā domāju, ka tikai man tā nepaveicās, izrādās ne tikai man, tāpēc zinu kā tas ir!
Zābakus pat necentos apmainīt, jo instrukciju, ko iedeva līdzi par garantiju, tur sarakstīts tā, ka nav iespējams to apmainīt, jo it kā tu pats tos sabojā. Pēc viņu rakstīta, jālido pa gaisu, lai viņi nesabojātos :D. Tāpēc es neiešu tur pazemoties, ka saka KAROT ar viņiem, jo tāpat viņi atradīs iemeslu, lai atteiktu garantiju, tā lūk. Vienkārši es vairs tur nepirkšu nemūžam apavus par tādām cenām, totālu ķīniešu sūdu [slēpt]@

Tā arī darīšu, apiešu ar līkumu un pat neskatīšos uz to veikalu!

G grumpy 22.02.2013

Draudzenei gadījās līdzīgi, pērkot zābakus šajā veikalā. Defekti parādījās pēc dažām nedēļām valkāšanas. Mēs gan nesamierinājāmies un aiznesām tos apavus uz veikalu, viņi arī salaboja garantijas ietvaros. Bet, diemžēl, problēmas vēlāk atkārtojās. Secinājums - apavi nekvalitatīvi, cena reizes 5 "uzskrūvēta". Reāli pašizmaksa tiem ir kapeikas.

Es arī iesaku ignorēt to veikalu.

I Ina80 26.02.2013

Arī nevienam neiesaku iet uz šo veikalu...pilnīgi precīzi...pretenzijas pārvaršas par karu..interesanti, cik saņem tās meitenes, kas tik bezkaunīgi padara klientu par vainīgu, apzinoties ka viņu pārdotā prece ir mēsls..