www.sudzibas.lv NS King apavu kvalitāte

NS King - apavu kvalitāte

Nopirku ādas vasaras sandales (Tamaris; cena 39.-), kurām pēc vienas dienas valkāšanas sāka atkrist metāla dekora - ķēdītes sastāvdaļas!!! Aiznesot atpakaļ uz veikalu ( 2 dienas pēc pirkuma iegādes!!), vienīgais ko saņēmu - izbrīnu, ka griežos pie pārdevējām, jo, lūk, ja apava aksesuārs saplīsis, tad ražotājs par to neatbild, vajag pareizi pārvietoties utt. Varot aizpildīt iesniegumu par brāķi, bet tā kā pats apavs ir lietojams (!!), tad pēc 10 dienām saņemšu atpakaļ atteikumu. Vēl nezinu, cīnīšos vai nē, bet NEPĒRCIET APAVUS ŠAJĀ VEIKALĀ !! Kvalitāte un apkalpošana nožēlojama!!

Z Zane 25.05.2011

Šeit jau lasīts tik daudz sliktu atsauksmju par NS King, ka brīnos, ka kāds vēl tur kaut ko pērk. Lai kā jums patiktu viņu piedāvātie apavi, iesaku šiem veikaliem iet ar lielu līkumu, jo nekad nekādu naudu par ražotāja brāķi atpakaļ nedabūsit, kaut aiznesīsit apavus nākamajā dienā pēc pirkšanas, jo tā vienkārši ir šīs "izcilās" firmas politika.

A aņka 25.05.2011

ja gāji 2 dienas pēc apavu nopirkšanas atpakaļ uz veikalu, tad viņiem vajadzēja izskatīt Tavu iesniegumu, jo nu tas nav normāli, ka pēc 2 dienām kkas saplīst. Veiksmi!

D Dace 25.05.2011

Nu par aksesuāriem uz kurpēm tā ir.

L Līga 27.05.2011

Es teiktu, ka Jūs labi "apstrādāja", jo viņu darbs ir atrunāt, iestāstīt, radīt šaubas. Bet neticiet tam, ko runā, jo jāmēģina un jācīnās!
Iesniegumu ar ierakstītu vēstuli uz juridisko adresi jānosūta, lai nevarētu atkratīties no izskatīšanas.

Katrā ziņā, viņiem jānodrošina remonts apaviem, jo ārāk sūtīsiet, jo labāk.

Mani izbrīna viņu nevēlēšanas iztapt klientam, jo normālā situācijā, lai klients būtu apmierināts un nāktu vēl, cenšas visu nokārtot, nevis apkrāpt, kaut gan mūsdienās varbūt jauns stiliņš parādījies...

Katrā ziņā veiksmi!

L Lina777 22.09.2014

Tad neesmu es vienīgā! Un līdz šim domāju, ka tie ir labi veikali! Arī es nopirku Tamaris vasaras/balles siksniņkurpes uz platformas. Tā kā bija augsti papēži, nolēmu pa māju iestaigāt, pierast. Kādu stundu staigāju. Pēc tam skatos - pamatīgs nobrāzums purngalā ādā. Dzīvoklis ir tepiķos, kur es varēju pieskarties, nezinu - varbūt pie virtuves skapīša. Aiznesu uz veikalu atpakaļ, uzrakstīju iesniegumu, bet pēc 2 nedēļām saņēmu atteikumu, jo es esot kurpes pati sabojājusi, nevis tas ir brāķis. Bet kā var būt tādas kurpes kā papīrs? Kas būtu, ja būtu izgājusi uz ielas, kur vispār ir apmales un visur kur var uzgrūsties, pieskarties. Līdz šim domāju, ka Tamaris ražo ļoti kvalitatīvus apavus, un tie ir arī pietiekami dārgi! Vai tikai šis veikalu tīkls NS Kings netirgo kādus lētus pakaļdarinājumus no nelegālām ražotnēm - viltojumus? Latvija esot vienā no pirmajām vietām viltoto preču tirgošanā. Nezinu, ko darīt, kā pārbaudīt, vai kurpes, ko tirgo NS Kings, ir viltojumi. Diezvai to vispār var pārbaudīt, visi dokumenti nopirkti - vienīgais, kas atliek - vairs nespert tur kāju!!

O oksana.sudzibas 23.09.2014

+++