www.sudzibas.lv NS King Apavi saplīst jau 1.dienā

NS King - Apavi saplīst jau 1.dienā

26.11.2011. nopirku apavus, ko pēc 3 dienām uzvilku, bet tie saplīsa pirmo 5 min laikā - papēdis aizliecās . Nebija laiks iet atpakaļ un pārvilkt citus, tad nu visu dienu kliboju pa pilsētu. Tajā pašā vakarā aiznesu atpakaļ uz veikalu un uzrakstīju iesniegumu. Pēc 7 dienām atbildēja, ka nēesot viņu vai apavu kvalitātes vaina. Varot dot ekspertīzei, bet, ja atklāšot, ka mana vaina, tad jāapmaksā ekspertīze, sākot no 27 Ls. Gan jau, ka uztaisītu, tā, ka beigās man būtu jāmaksā. Kas to lai zin - varbūt pelna tieši uz šo, kur garantija, ka eksperīse nav iesaistīta tajā krāpšanā. Tad jau arī es būšu tā "laimīgā", kas arī tikusi apkrāpta NS king veikalā.

й йо-хо-хо 09.12.2011

то же самое, купил туфли за 40 лат, через несколько дней в обоих туфлях сместилась внутренняя стелька, которая была приклеена, она ушла вперед к носку, пятка оголилась а в носовой части стелька сложилась в гармошку, причем именно сползла, не отклеилась полностью. Еще через несколько дней лопнул один из кожаных ремешков - застежек. качество - отстой, больше там покупать ничего не буду и никому не советую

V Vlad 10.12.2011

Покупали женскую обувь для зимы за 70 Лс ! Отходила 1 месяц и расклеилась пятка !Отнесла написала на возврат денег . Получив ответ удивилась . Написали что моя зимняя обувь не правильно эксплуатировалась и что это не заводской брак и всё можно проверить дополнительной экспертизой в 27Лс . Я так и сделала отнесла в экспертизу (можно в любое место носить, ближайшее к месту жительства) Получила заключение где написано что это чистый заводской брак и нехватка клея . Итог: возврат денег за обувь и экспертизу ! Не бойтесь нести обувь на экспертизу...

A AndrejtoVlad 14.12.2011

Влад, не могли бы указать, какая фирма Вам делала экспертизу? Сейчас борюсь с Ecco Baltic. Они отдавали обувь некоему БУРАКЕВИЧУ, тоже "независимому" эксперту. Он написал какую-то глупость, что виной всему влажность и что это не заводской брак. Вот и немного боюсь рисковать 30 Лс, нет веры этим экспертам!

V vissbumbas 17.01.2012

Piekriitu komentaaram, lai nebaidaaties piekrist ekspertiizei.Tas ir apavu veikalu trumpis, jo iipashi NSKING.Arii es tur esmu pirkusi apavus, kuri man nokalpoja triis neesaashanas reizes.Aiznesu atpakalj.Aizpildiiju anketas.Peec 10 dienaam atnaaca veestule, ka naudu varu dabuut atpakalj, ja ieshu uz ekspertiizi un vinji apstiprinaas, ka man ir uz to tiesiibas.Protams, tika piebilsts, ka, ja buushot mana vaina, tad pashai man buus jaapmaksaa shis pasaakums.Piezvaniiju un teicu, ka esmu ar mieru veikt ekspertiizi.Peec 2 dienaam man piezvaniija un luudza atnaakt peec naudinjas:D.Luuk, visa ekspertiize!Vinji ljoti labi apzinaas, ka vinji visas taas ekspertiizes zaudees un nav izdeviigi vinjiem vinjas segt, jo veikala vadiiba ljoti labi apzinaas, kaadus meeslus tirgo.Shajaa jomaa gan man deva padomus mana radiniece, kura pati ir straadaajusi vairaakus gadus apavu veikalaa par veikala vadiitaaju.Taa biedeeshana ar ekspertiizeem vinjiem ir taads peedeejais trumpis:).

V vissbumbas 17.01.2012

Savaa zinjaa esmu pat kljuvusi par taadu kaa apavu veikalu sunja naglu:D, jo visus apavus, kas neesaajas ne ilgaak par 3 meeneshiem, nesu vnk atpakalj.NS esmu 2 reizes nesusi atpakalj.Veel veikalaa GABI, kas atrodas "DOMINA".Veel veikals TOPS, kas atrodas centraa netaalu no leljlju teaatra.Un varu teikt, ka nevienu reizi neesmu tikusi liidz ekspertiizei:D!Veikalaa TOPS bija visvienkaarshaakaa naudinjas atgrieshana-aiznesu, paraadiiju un sanjeemu uzreiz savu naudinju.Par to gan vinjiem cepums, ka to var izdariit bez liekaam draamaam:).

S Sabine 17.01.2012

zacem pokupatj takuju deshevuju obuvj, a potom zhalovatjsa?

M Musy 18.01.2012

Sabine, v NS Kinge не дешевая обувь.. кожаные зимние сапоги стоят в районе 90Ls, для наших зарплат это очень дорого, да и качество сомнительное. Таких сапогов хватает лишь на один зимний сезон. В дальнейшем приходится их выбрасывать.

B beka 20.01.2012

Vru pateikt vienu, ka noteikti paši nesiet uz ekspertīzi, nosākuma jūs aizejiet uz to firmu kur veic ekspertīzi parādiet preci, izstāstiet visu situāciju, tad eksperts apskatīsies un pateiks vai ir vērts atdot uz ekspertīzi un maksāt 30.ls va nē, par to būs jāsamaksā tikai 7.ls, katrā gadījumā tā būs tā suma ko jūs varētu zaudēt, bet j ekspertīzē pierādīsies, ka tas ir ražotāja brāķis tad jūs būsiet tikai vinētāji, jo jums veikals atgriezīs, gan naudu par preci, gan par ekspertīzi.Varu jums apgalvot jo pašai tā bija.Sākumā arī šaubījos jo veikals pasūtīja kakāt, bet tad izlēmu ka tomēr nesīšu, un beigās vis super.tikai nekādā gadījumā nevaig piekrist ja sākumā veikals jums saka ka nodos uz ekspertīzi ja vēlaties, jo tur viņiem visi savējie, begās tu tāpat būsi zaudētājs.

S sintijaz 01.12.2012

Sintija. Es arī nopirku zābakus Valmieras NS KING veikalā septembra beigās, bet drīzumā secināju ka zole ļoti ātri dilst un sāku ievērot, ka zole sāk drupināties, cik savā laika esmu pirkusi apavus nekad neesmu ar ko tādu saskārusies, protams līdz šim nebijusi pirkusi NS KING veikalos un šoreiz domāju iegādāties . Novembra vidū aiznesu atpakaļ uz veikalu un uzrakstīju iesniegumu par apavu maiņu, protams tur meitenes bija ļoti laipnas un saprotošas, pēc desmit dienām saņēmu ierakstītu vēstuli no NS KING ar slēdzienu, ka šādi bojājumi nav uzskatāmi par ražošanas defektu, jo tie radušies ekspluatācijas rezultātā, tiešām- pusotra mēneša laikā????. Iešu uz veikalu apaviem pakaļ un tā kā mans dzīvesbiedrs braukā uz Rīgu nesīsim pie konsultanta, ja vajadzēs tad uz ekspertīzi...

S Svetlana05 03.12.2012

Es arī nopirku Valmieras Kinga 3 apavu pārus septembrī. 2 vīriešu zābakus un vienus sieviešu. Ar visiem trim problēmas. Vienus vīŗieša zābakus piekrītu nodot remontam, jo zole bija atlīmējusies dēlam pilsētā uz kamēr viņš tika līdz mājai zole bija atlīmējusies līdz pus zābakam. Piezvaniju ekspertam pa telefonu, izstāstiju situāciju. Viņš man ieteica piekrist remontan jo pārāk liels bojājums. Sieveišu zābaki aizbrauca vakar uz Rīgu uz ekspertīži. Trešos zābakus plānoju nest uz veikalu, arī līmējās nost zole un pa 2 mēnešiem papēžu zonā novalkājās odere.Cik es sapratu no šeit rakstītā tad šis veikals visiem uzreiz raksta atteikuma vēstules. Ja, runājot ar ekspertu pa telefonu, man ieteica pašai pieteikt apavus ekspertīzei, jo veikalam tiešām esot "savs" eksperts no neatkarigo ekspertu associācijas un ekspertīze būs pa labu veikalam.

S Svetlana05 26.03.2013

Es rakstiju šeit komentāros savu sūdzību pagājušo gadu decembrī. Gribu darīt zināmu ka par visiem 3 pāriem saņēmu naudu no veikala. Par vieniem zābakiem vēl naudu par ekspertīzi. Nepadodieties, cinatiec par savām tiesībām. Ja kaut ko neziniet zvaniet uz Patērētāju tiesibu aizsardzības centru, tu Jums izstāstīs Jūsu tiesības un palīdzēs ar padomiem. Liels viņiem paldies!!!