www.sudzibas.lv NS King apavi neiztur garantijas laiku

NS King - apavi neiztur garantijas laiku

Diemžēl , iepirkos veikalā NS KING - ko turpmāk visiem iesaku pārdomāt. Šoreiz es pat negribu tik daudz ko teikt par saviem ziemas zābakiem , kuri tika nopirkti tikai 2011.gadā un reāli nokalpoja tikai 2 sezonas!!! Vairāk gribu visiem potenciālajiem pircējiem aizdomāties par citu.
Protams - NS KING atteicās defektu atzīt - devos pie citiem ekspertiem konsultēties!
Tagad pats galvenais - pie šiem ekspertiem bija neliela rinda un es nevis par to sāku domāt - cik ilgi būs jāgaida - BET sāku gandrīz smieties , jo no mums 6 cilvēkiem , kas tur gaidīja - 4 bijām ar NS KING maisiņiem!!!! Es pat tuvāk esošajiem nelaimes putniem apjautājos - jā viņi arī bija ieradušies , lai sūdzētos par sliktajiem NS KING apaviem. Es pat tālāk neko negribu teikt - domāju - visiem loģiski domājošiem cilvēkiem ir skaidrs , kas ir NS KING - un kur pēc kāda laiciņa jums ar saviem apaviem var sanākt doties......

K

K Krishinjsh 15.01.2014

Es jau kādu laiciņu nespiežu uz dārgiem apaviem, ņemu salīdzinoši lētus, parasti pāris mēnešus izvelk un pērku nākamos, mūsdienās ir grūti pat par lielu naudu atrast labus apavus! Tā kā iesaku arī Tev tā darīt nevis ņemties ar garantiju un visām pārējām klapatām!

D Dailis Bezvārdis 15.01.2014

veikals kuru jāapiet ar līkumu ! Vienreiz pirms entiem gadiem iepirkos, nonēsāju mēnesi, nesamainīja, naudu atpakaļ neatdeva, vēl tagad jauni ar salūzušu zoli 70 ls vērtībā pažobelē mētājas. Veikals kas strādā ar vienreizējiem klientiem, bet cilvēkam ar vienu mācību jau nepietiek, paiet kāds laiks un atkal uz tā paša grābeklīša uzkāp ...

D džulene 15.01.2014

Latvijā apavu jomā valda tirgotāju peļņas kāre. Vakar noskatījos bez tabu sižetu, kurā bēdīgi slavens ""neatkarīgs" eksperts "Ivars Burakēvičs klāstīja, ka ir normāli, ka ādas apavi laiž cauri mitrumu. Tādā gadījumā ziemas zābaki nepilda savu uzdevumu - ja kājas pēc pirmās saksares ar sniegu kļūst slapjas un Burakēvičs apgalvo, ka nav lietoti apavu kopšanas līdzekļi, tas vienkārši ir smieklīgi. Nekad neizvēlaties šī "speciālista"" SIA IB Eksperts.
Varu gan visiem ieteikt doties uz ekspertīzi, jo kvalitatīvi apavi nelaiž cauri ne mitrumu, ne krāso kājas, arī zole neatlīmējas pēc dažiem mēnešiem.

I ivka 15.01.2014

esmu maz pelnoša un burkšķīga šad un tad, bet NS KING veikalā nekad man nav gadījusies slikta pārdevēja...jā- apavi neatbilst savai cenai un ir bijis kāds brāķis, bet ticiet man ir vēl sliktākas kvalitātes apavi un pa lielām naudām-Stocman uz atlaidēm-visi grābj, es arī pagrābu...vienā zābaku pārī var sabāzt visus defektus kopā...ne jau pārdevēja aiz letes ir vainīga, bet to, ka mums visus sūdus pa lielām naudām ved iekšā...mēs jau nezinam kas ir laba kvalitāte!!!
p.s. un ja apavi jau nokalpojuši pāris sezonas(varu likt roku uz sirds un pateikt, nu neesam mēs tik perfekti apavu lietotāji un kopēji ikdienā, kā sevi prezentējam-citreiz no rīta vēroju sievietes-grimma kārta līdz ausīm, bet zābaki ar dubļiem)...nu liekaties mierā...nopēciet ko citu un jutīsieties labāk!!

B bubulik 04.03.2014

Nu tad neperciet Ns Kinga neko, un nesudzejeties seit, nau ko darit, noperciet 2 parus gumijas zabakus un busiet laimigi, uz 5 gadiem pietiks :)