NS King - APAVI

Sveiki! Arī es varu pievienoties tam pulkam par NS King apaviem. Pirms gada iegādājos zamšveidīgus zābakus, kam jau pēc trīs dienām nāca nost virskārta, veikala pārdevēja protams piesējās, ka es pati to esmu nokasījusi :D Sekoja protams pieteikum , kur atnāca standarta atbilde ( labākais ka atbildē, bija atpakaļejošs datums, pirms es vēl biju nopirkusi tos zābakus), naudu neatgrieza, remonts vai ekspertīze, bet izrādījās, ka sarmontēt nevar, citus lai ņemu, neko neatradu, pēc 3 mēnešu kariņa piekritu uz gadu ka izsniedz man dāvankartēs to naudas summu, gads gāja, bet neko sev piemērotu neatradu, beigās paņēmu tagad vienus zābakus, un kā Jūs domājat, nepagāja ne nedēļa, kad visi lupatās :D :D :D protams, varot salabot, bet labākais, ka piekritu lai labo un man jau divas ned. labo , kad teicu, lai atgriež nelabotus, ka negaidīšu, pati aiznesīšu pie sava meistara, tad atbilde bija , ka rīt būs gatavi, bet nu jau 5as dienas un nekā nav :D :D
Tā kā arī es silti iesaku NEPĒRCIET tur apavus, kvalitāte nekāda.
Tiesa gan, kad veikals parādījās pirmos gadus Rīgā, tad tur bija kvalitāte, šobrīd nekāda un manas draudzenes arī iegrābušās, nav tā ka man vienai jau otro reizi nepaveicās:)

N

A aga 14.12.2012

Jā, taisnība, pirmos gadus bija kvalitāte! Manas botiņas gadu bija kā tikko no veikala... Bet tagad... :(