Notārs Inese Laure - Slikts serviss

Pirms devos pie notāra uz konsultāciju, biju rūpīgi izpētījusi, kas tieši man nepieciešams, lai atrisinātu radušās problēmas ar mantojumu pēc radinieka nāves. Notāre manu problēmu un to, kāpēc esmu ieradušies uz konsultāciju, neuzklausīja līdz galam. Sāka diskutēt ar savu asisteni un izturējās tā, it kā manis telpā nemaz nebūtu vai arī es pilnīgi neko no viņas teiktā nesaprastu. Bija sajūta, ka esmu ieraudusies uz konsultāciju kā apgrūtinājums, jo notāre demonstratīvi nopūtās vairākas reizes un lika noprast, lai ātrāk dodos projām.

Īsumā: nevērīgi izturas pret klientiem. Darbā nav profesionālas pieejas. Neiesaku izmantot šīs notāres pakalpojumus.

I Instace 21.10.2022

Notārs INESE LAURE - ĻOTI NEJAUKA NOTĀRE
Cilvēks vēršas pie notāra ar kādu vajadzību, lūgumu normālā cilvēka valodā izskaidrot lietas. Šī notāre vispār neprot komunicēt ar klientiem - uzreiz atbildes uz visiem jautājumiem ir TIK ŠERPAS, ka pāriet vēlme tālāk pat jautāt. Tāds cilvēks nedrīkst strādāt tādā amatā! Nevienam neiesaku lietas kārtot pie šīs sievietes - vienkārši briesmīga.